Ashampoo WinOptimizer 14 już dostępny. Rozdajemy licencje!

Ashampoo WinOptimizer 14 już dostępny. Rozdajemy licencje!

27.05.2016 21:32

Windows to trudny do opanowania system, pełen ukrytych ustawieńi opcji, tak jakby Microsoft bardzo chciał, by to jednak nieużytkownik miał nad nim pełną kontrolę. Nie dziwi więc naspopularność narzędzi firm trzecich, które pozwalają okiełznać„okienka”, zmusić je do optymalnej pracy, zgodnej z życzeniamiużytkownika. A wśród tych narzędzi sporym uznaniem od lat cieszysię Ashampoo WinOptimizer. I właśnie licencje na najnowszą wersjętego niemieckiego kombajnu do optymalizacji mamy dla Was dzisiaj dorozdania.

Na pierwszy rzut oka w Ashampoo WinOptimizerze 14 widać nowy,uproszczony i bardziej przejrzysty interfejs użytkownika, ale to niewszystko. Program w tym wydaniu przynosi liczne dodatkoweusprawnienia.

Obraz

Przede wszystkim chodzi o prywatność. Nowy moduł kontroliprywatności dla Windowsa 10 potrafi poskromić telemetryczne zapędytego systemu, poddać kontroli aktualizacje i uaktualnienia, czyudostępnianie Microsoftowi wrażliwych danych. Dodano też mechanizmautomatycznego usuwania plików tymczasowych z przeglądarek(działający dla wielu użytkowników) i ulepszono modułantyszpiegowski AntiSpy.

Obraz

WinOptimizer 14 to także lepsza optymalizacja połączeńsieciowych w module Internet Tuner, dokładniejsza analiza systemu,skuteczniejsze wyszukiwanie zduplikowanych plików i sporo zmian wmodułach porządkowania zawartości dysku. Nie zapomniano też oulepszeniach w tuningowaniu rejestru. Dzięki temu programowiusuniemy też wiele błędów Windowsa jednym kliknięciem i dowiemysię o problemach, które mogłyby zakłócić pracę systemu wprzyszłości.

A lean, fast, secure system — fully automatic!

Licencja na Ashampoo WinOptimizera 14 kosztuje 169,99 zł(aktualizacja dla użytkowników starszych wersji to 67,98 zł).Program można testować za darmo do 40 dni po rejestracji z użyciemważnego adresu e-mail. Testową wersję programu możecie pobrać znaszej bazyoprogramowania.

Licencje do zdobycia!

I teraz najważniejsze. Mamy dla Was 25 licencji na najnowsząwersję WinOptimizera. Pierwszych dwudziestu pięciu zalogowanychużytkowników naszego portalu, którzy w komentarzach pod tym newsem z sensemnapiszą, dlaczego takie narzędzie jest im niezbędne, otrzymająjednostanowiskową licencję całkiem za darmo. Czekamy na Waszesensowne komentarze.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (129)