Ashampoo WinOptimizer 2019 – sposób na usprawnienie Windows 10 jednym kliknięciem

Ashampoo WinOptimizer 2019 – sposób na usprawnienie Windows 10 jednym kliknięciem

Ashampoo WinOptimizer 2019 – sposób na usprawnienie Windows 10 jednym kliknięciem
Oskar Ziomek
23.01.2019 19:58, aktualizacja: 23.01.2019 22:10

Użytkownicy komputerów z Windows 10, którzy lubią dostosowywać system do swoich preferencji, mogą od niedawna korzystać z darmowej aplikacji Ashampoo WinOpitimizer 2019. To kolejne wydanie popularnego zestawu narzędzi, który pozwoli w prosty sposób zoptymalizować system, między innymi dzięki usuwaniu zbędnych plików aplikacji, śladów przeglądania internetu, wygodnej konfiguracji automatycznego uruchamiania programów czy możliwości wyłączenia telemetrii.

Wiele z oferowanych możliwości można również zrealizować bezpośrednio w systemie, ale bez wątpienia zebranie ich w jednym miejscu może być wygodne, szczególnie dla mniej doświadczonych użytkowników. W najnowszej wersji program oferuje odświeżony interfejs i szereg narzędzi, które przydadzą się nie tylko podczas konfigurowania nowego sprzętu, ale na przykład również przy próbach trwałego usunięcia wybranych plików z dysku.

  • Tryb optymalizacji jednym kliknięciem.
  • Kilka narzędzi z kategorii poprawy wydajności komputera.
[1/2] Tryb optymalizacji jednym kliknięciem.

Użytkownicy mający skonkretyzowane potrzeby, mogą korzystać z wybranych narzędzi w programie, które można znaleźć na długiej liście w jednej z ostatnich zakładek menu po lewej stronie. Inni docenią natomiast czytelny podział części narzędzi na kategorie i wreszcie możliwość optymalizacji systemu przy pomocy jednego kliknięcia. Narzędzia zostały podzielone na 5 kategorii: sprzątanie systemu, poprawę wydajności, ustawienia Windows, analizę systemu i narzędzia plikowe.

  • Ustawienia telemetrii.
  • Dostępne narzędzia w podziale na kategorie.
[1/2] Ustawienia telemetrii.

Opisywany program dostępny jest w pełnej wersji za darmo. Aby korzystać z takiej edycji, podczas instalacji konieczne jest uzyskanie klucza licencyjnego na stronie Ashampoo. Wystarczy postępować zgodnie z poleceniami w kreatorze. Zdobycie licencji wiąże się z koniecznością założenia konta, a więc podania adresu e-mail i opcjonalnie kilku innych danych. Kod przyznawany jest automatycznie, więc program można zainstalować bez dodatkowego oczekiwania na licencję. Ashampoo WinOptimizer 2019 jest dostępny do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (96)