Ashampoo WinOptimizer dostępny w nowej wersji. Mamy dla was 25 kluczy!

Przybornik narzędzi na laptopie z depositphotos
Przybornik narzędzi na laptopie z depositphotos

12.06.2018 17:19, aktual.: 22.06.2018 15:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ashampoo WinOptimizer to jedno z najskuteczniejszych i najpopularniejszych narzędzi do optymalizacji Windowsa. Nieskomplikowany interfejs kryje szerokie możliwości w zakresie oczyszczania dysku i porządkowania plików. Dziś ukazała się nowa wersja programu, oznaczona numerem 16. Wraz z producentem przygotowaliśmy także dla Was 25 kluczy licencyjnych. Chcecie dowiedzieć się, jak zdobyć jeden z nich? Czytajcie dalej.

Obraz

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich wersjach, WinOptimizer podzielony jest na moduły. Do wyboru mam aż 34 komponenty podzielone na czytelne kategorie. Znajdziemy tutaj narzędzia służące zwalnianiu miejsca na dysku twardym, narzędzia diagnostyczne, kreatory ustawień prywatności, czyściciela rejestru czy w końcu funkcje pozwalające na zautomatyzowaną konserwację według ustalonego przez użytkownika harmonogramu.

Oczywiście korzystanie z oddzielnych modułów czy zaawansowana konfiguracja procesu optymalizacji nie jest konieczne. Dla użytkowników, którzy chcą po prostu szybko posprzątać na swoim komputerze, najlepszym wyborem będzie 1-Click-Optimizer. Jest to narzędzie, które wykorzysta dostępne w WinOptimizerze moduły do kompleksowej optymalizacji, nie angażując przy tym użytkownika.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przydatną nowością w najnowszej wersji WinOptimizera jest system wczesnego powiadamiania o możliwym uszkodzeniu dysku. Podczas zaplanowanych prac konserwacyjnych program będzie mógł sprawdzać skuteczność i szybkość zapisu i odczytu, a jeśli napotka w tym jakiekolwiek problemy sugerujące usterki, to wyświetli odpowiedni komunikat przed awarią.

Kolejną różnicę w stosunku do poprzednich wersji stanowi izolacja kont użytkownika. Dotąd czyszczenie i optymalizację trzeba było przeprowadzać dla każdego windowsowego konta indywidualnie. Teraz się to zmieniło i program posprząta za jednym zamachem w całym systemie. Najnowszą wersję Ashampoo WinOptimizer znaleźć możecie w naszej bazie oprogramowania.

Obraz

Rozdajemy klucze!

Jak wspomnieliśmy we wstępie, specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wraz z Ashampoo akcję, dzięki której za darmo można otrzymać jeden z 25 kluczy licencyjnych na pełną wersję programu Ashampoo WinOptimizer. Aby wziąć w niej udział, wystarczy jako zarejestrowany użytkownik skomentować niniejszy artykuł w ciągu 24 godzin od jego publikacji. Licencje zostaną rozlosowane wśród autorów komentarzy. Powodzenia!

Wyniki Klucze wędrują do użytkowników: Miro63,Clank, disign, krzewiciel, pdbq, Apostoł, ZjemCiKolege, dawidsab, dziobak47, zujek, lukas84r, Wojmil, krzysztoft1, edelmann, szy_w, PitBoss, jeffik, BKraj, darek719, Tadek59, Kwasiarz, oporowiec, kajzer121, makita, ziggyZZ. Gratulacje!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (167)