Ashes of the Singularity za darmo z kartą AMD Radeon R9 Series 380 #prasówka

Ashes of the Singularity za darmo z kartą AMD Radeon R9 Series 380 #prasówka

Ashes of the Singularity za darmo z kartą AMD Radeon R9 Series 380 #prasówka
Łukasz Maślanka
14.03.2016 12:38

Od maja do lipca 2016 r. (lub do wyczerpania zapasów) do nowo zakupionej karty graficzną AMD Radeon R9 Serii 380 dołączony będzie prezent. To bezpłatny kod do gry Ashes of the Singularity. Promocja będzie uruchamiana sukcesywnie, warto więc zwrócić uwagę na oznaczenia produktów na stronach internetowych sklepów.

Gra Ashes of the Singularity to najnowsza strategia czasu rzeczywistego (RTS), która została przygotowana przez studio Oxide Games dla wielbicieli bojów osadzonych w przyszłości. Tytuł ten wyróżnia się skalą bitew oraz poziomem interakcji między jednostkami.

Obraz

Dlatego tak kluczowe było wykorzystanie w grze DirectX 12, zwłaszcza funkcji Asynchronicznych Obliczeń (Async Shaders). Architektura GCN, na której bazują układy graficzne AMD Radeon, jest zgodna sprzętowo z tymi technologiami i tym samym pozwala grze pokazać pełnię swoich możliwości. Karty graficzne AMD Radeon R9 Serii 380 świetnie pasują do gry w Ashes of the Singularity w maksymalnych ustawieniach jakości obrazu.

Promocja potrwa do 15 maja 2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Kupony mogą być realizowane do 15 lipca 2016. Szczegółowe informacje o akcji przygotowanej przez AMD wraz z listą sklepów biorących w niej udział można znaleźć na tej stronie internetowej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)