Atari800Win PLus ikona

Atari800Win PLus4.1

WindowsEmulatoryKomputery 8-bitAtari800Win PLus
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Atari800Win PLus to darmowy emulator, dzięki któremu na komputerze z systemem operacyjnym Windows uruchomimy gry komputerowe stworzone z myślą o Atari. To bezpłatne narzędzie może okazać się nie lada gratką dla fanów elektronicznej rozrywki w klasycznym wydaniu.

Po pobraniu i zainstalowaniu programu Atari800Win PLus trzeba również zadbać o obecność plików ROM (zawierają one informacje o danych oprogramowania komputerów Atari i są niezbędne do uruchomienia opisywanego narzędzia), które należy pobrać z oficjalnej strony producenta i umieścić w folderze o tej samej nazwie.

Atari800Win PLus zawiera liczne opcje w zakresie konfigurowania aplikacji, dzięki czemu użytkownik może dostosować jej działanie do własnych preferencji, określając typ emulowanego sprzętu, wielkość pamięci, a także wiele innych, także bardziej zaawansowanych opcji. Wśród nich bardzo istotna okazuje się SIO Patch, która skraca czas ładowania aplikacji.

Sterowanie w grach emulowanych za pomocą Atari800Win PLus może odbywać się przy wykorzystaniu klawiatury numerycznej imitującej działanie joysticka lub myszy, która zastąpi rozmaite kontrolery i urządzenia znane doskonale z Atari.

Udostępnij
Atari800Win PLus 4.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 210
Data aktualizacji22 paź 2015
Rozmiar pliku0.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Atari800Win PLus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)