WindowsAkcesoriaZegarkiAtomic Alarm Clock
Atomic Alarm Clock ikona

Atomic Alarm Clock6.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Atomic Alarm Clock to aplikacja, stanowiąca doskonałą alternatywę dla zegarka ulokowanego w zasobniku systemowym Windows. Poza walorami estetycznymi oferuje ona znacznie bogatszą funkcjonalność, obejmującą m.in. opcje alarmów, przypomnień czy też wyświetlanego na pulpicie kalendarza.

Ta niewielka aplikacja bez wątpienia jest jednym z najbardziej dopracowanych pod względem wizualnym rozwiązań dostępnych na rynku. W odróżnieniu od konkurencji podczas swojego działania podmienia domyślny zegarek w systemie (ulokowany na pasku zadań w sekcji zasobnika systemowego), oferując przy tym opcje niedostępne w mechanizmie środowiska Windows. Mowa o wbudowanym alarmie, potrafiącym np. posłużyć jako budzik, który w trakcie swojego działania potrafi wykonywać różnego typu akcje (wyłączyć komputer lub uruchomić dowolny program) i wybudzać zahibernowany lub znajdujący się w stanie uśpienia system. Dodatkowo oferowany jest mechanizm przypomnień, z pomocą którego nie zapomnimy o ważnych wydarzeniach lub zadaniach do wykonania. Opcjonalnie użytkownik może także wyświetlić w tray'u informacje o aktualnym użyciu pamięci RAM oraz czasie pracy systemu.

Poza wspomnianymi możliwościami Atomic Alarm Clock oferuje również funkcje wyświetlania na pulpicie systemu niewielkiego kalendarza. Niestety nie znajdziemy na nim żadnych informacji o zdefiniowanych wcześniej w programie alarmach lub przypomnieniach - posłużyć on za to może jako ciekawe rozszerzenie pulpitu. Co istotne, aplikacja dysponuje szerokim wachlarzem opcji dostosowywania wyglądu wszystkich swoich elementów. Możliwa jest zmiana motywu graficznego, dostosowywanie wyświetlanych informacji, manipulowanie przezroczystością itp.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań12 660
Data aktualizacji26 lip 2018
Rozmiar pliku5.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Atomic Alarm Clock ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)