Atrakcje turystyczne na mapie Panoramy Firm

Atrakcje turystyczne na mapie Panoramy Firm

08.12.2011 13:53, aktualizacja: 08.12.2011 17:07

Panorama Firm to marka, która kojarzy się z katalogiem przedsiębiorstw, gdzie znajdziemy firmy zajmujące się produkcją mydła i smażące powidła. Ale czy PF może kojarzyć się z turystyką?

Przy korzystaniu ze strony Panoramy Firm użytkownikom zdarza się oczywiście zajrzeć na mapę PF, na której można znaleźć obiekty z bazy Panoramy. Dane do mapy dostarcza Navigo, ekspert w dziedzinie nawigacji, zarazem dostawca map do atlasów wydawanych pod markami Copernicus i PPWK, oraz danych dla Map Google. Pokrycie terenu Polski mapy PF jest więc bardzo dobre, wyznaczane przez nią trasy też nie pozostawiają wiele do życzenia. Jednak PF zamierza dotrzeć do szerszego grona odbiorców, niż tylko osoby potrzebujące wyznaczenia trasy z domu do najbliższego szewca i z powrotem.

Mapa PF otrzymała dodatkową warstwę, na której znajdują się atrakcje turystyczne. Dane o ciekawych obiektach w postaci zdjęć i opisów ponad 25 tysięcy atrakcji dostarcza portal Polska Niezwykła. Po wybraniu punktu można również pobrać miniprzewodnik przygotowany przez Polskę Niezwykłą ze współrzędnymi GPS wybranego obiektu i atrakcji w okolicy.

Nadal są w Polsce lepsze od Panoramy Firm strony, które pomogą zaplanować wycieczkę po kraju i tak od razu PF nie zyska sobie w tej dziedzinie mocnej pozycji. Zwłaszcza, że widać, że interfejs mapy nie jest pierwszej świeżości. Jednak przy szukaniu drogi do wspomnianego wyżej najbliższego szewca warto przy okazji rozejrzeć się i poznać ciekawe obiekty o charakterze mniej usługowym w pobliżu. Nie ma to jak przechodzić obok najdłuższej deski na świecie nawet o tym nie wiedząc.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)