Audictus Winner – najnowsze bezprzewodowe słuchawki z baterią na całą „dniówkę”

Audictus Winner – najnowsze bezprzewodowe słuchawki z baterią na całą „dniówkę”

Audictus Winner – najnowsze bezprzewodowe słuchawki z baterią na całą „dniówkę”
Oskar Ziomek
09.11.2018 18:35, aktualizacja: 10.11.2018 09:45

Do oferty firmy Audictus dołączają słuchawki bezprzewodowe, których cechą szczególną jest mocna bateria. Nowy model to Audictus Winner, który dostał skórzane wykończenie i akumulator, który zgodnie z deklaracją producenta ma pozwolić na 8 godzin pracy po naładowaniu. Urządzenie mają docenić przede wszystkim użytkownicy będący w ruchu: słuchawki posiadają mikrofon, więc korzystając z nich można również wykonywać połączenia.

Audictus Winner działają w oparciu o Bluetooth w wersji 4.2. Wspomniany akumulator ma pojemność 300 mAh i nawet jeśli się wyczerpie, nie będzie to oznaczało końca słuchania muzyki. W zestawie ze słuchawkami znajduje się bowiem przewód AUX, przy pomocy którego słuchawki można podłączyć do źródła dźwięku także przy pomocy standardowego kabla – dostarczony przewód ma długość 2,5 metra.

  • Słuchawki posiadają wbudowany mikrofon oraz regulację głośności.
  • Skóra znalazła się nie tylko na nausznikach, ale i pałąku.
[1/2] Słuchawki posiadają wbudowany mikrofon oraz regulację głośności.

Słuchawki wyposażono w przetworniki neodymowe o średnicy 40 mm. Pasmo przenoszenia to 20-20000 Hz, impedancja to 32 Ω, a dynamika wynosi 100 dB. Użytkowników zainteresowanych nie tylko dźwiękiem, ale także wykonaniem, z pewnością zainteresuje fakt, iż pałąk oraz nauszniki słuchawek zostały pokryte skórą. Dzięki temu całość ma nie tylko dobrze wyglądać, ale także odznaczać się dobrą trwałością.

Na koniec to, co wszystkich interesuje najbardziej, czyli kwestia kosztów. Okazuje się, że produkt został rozsądnie wyceniony: sugerowana cena detaliczna słuchawek Audictus Winner to niecałe 150 złotych. Urządzenie pojawi się w sprzedaży w połowie listopada, a więc już na dniach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)