bEglkwxx
Audioteka ikona

Audioteka2.4.9

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja serwisu audioteka.pl, skupiającego się na sprzedaży audiobooków. Służy nie tylko do zakupu książek, ale przede wszystkim do ich słuchania.

bEglkwxz

Choć serwis audioteka.pl pozwala na pobieranie książek w formie plików .mp3, które możemy odpalić w dowolnej aplikacji, oficjalny program ma kilka dodatkowych zalet. Po pierwsze nie musimy bawić się w kopiowanie plików. Wystarczy zalogować się na konto, aby po chwili ujrzeć całą naszą biblioteczkę gotową do pobrania. Niestety zabrakło możliwości słuchania ich z chmury. Pewnym udogodnieniem jest pobieranie w tle podczas słuchania. Aby odpalić audiobooka wystarczy pobrać pierwszy fragment.

Drugą istotną zaletą jest synchronizacja danych, w tym o momencie zakończenia słuchania pomiędzy urządzeniami. Jeżeli mamy kilka telefonów, bądź też często je zmieniamy, nasze dane zawsze są pod ręką.

Program niestety nie grzeszy urodą, w przeciwieństwie do wersji na Windows Phone i iOS nie dopasowano jego interfejsu do stylistyki systemu. Za to wersja na Androida otrzymała eksperymentalną opcję książek hybrydowych. Słuchanie audiobooka możemy przeplatać z czytaniem e-booka. Główną wadą audioteki w wersji mobilnej są problemy z jej stabilnością. Czasem program potrafi bez powodu się resetować, innym razem nie pozwoli na pobranie książek albo źle zapamiętuje moment w którym zakończyliśmy słuchanie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Liczba pobrań886
Data aktualizacji16 gru 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Audioteka ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEglkwye
bEglkwyv