AndroidRozrywka i hobbyOdtwarzacze audiobookówAudioteka
Audioteka ikona

Audioteka2.4.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja serwisu audioteka.pl, skupiającego się na sprzedaży audiobooków. Służy nie tylko do zakupu książek, ale przede wszystkim do ich słuchania.

Choć serwis audioteka.pl pozwala na pobieranie książek w formie plików .mp3, które możemy odpalić w dowolnej aplikacji, oficjalny program ma kilka dodatkowych zalet. Po pierwsze nie musimy bawić się w kopiowanie plików. Wystarczy zalogować się na konto, aby po chwili ujrzeć całą naszą biblioteczkę gotową do pobrania. Niestety zabrakło możliwości słuchania ich z chmury. Pewnym udogodnieniem jest pobieranie w tle podczas słuchania. Aby odpalić audiobooka wystarczy pobrać pierwszy fragment.

Drugą istotną zaletą jest synchronizacja danych, w tym o momencie zakończenia słuchania pomiędzy urządzeniami. Jeżeli mamy kilka telefonów, bądź też często je zmieniamy, nasze dane zawsze są pod ręką.

Program niestety nie grzeszy urodą, w przeciwieństwie do wersji na Windows Phone i iOS nie dopasowano jego interfejsu do stylistyki systemu. Za to wersja na Androida otrzymała eksperymentalną opcję książek hybrydowych. Słuchanie audiobooka możemy przeplatać z czytaniem e-booka. Główną wadą audioteki w wersji mobilnej są problemy z jej stabilnością. Czasem program potrafi bez powodu się resetować, innym razem nie pozwoli na pobranie książek albo źle zapamiętuje moment w którym zakończyliśmy słuchanie.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 212
Data aktualizacji16 gru 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Audioteka ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)