bDZMhOHV
Audioteka ikona

Audioteka

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja serwisu audioteka.pl, skupiającego się na sprzedaży audiobooków. Służy nie tylko do zakupu książek, ale przede wszystkim do ich słuchania.

bDZMhOHX

Choć serwis audioteka.pl pozwala na pobieranie książek w formie plików .mp3, które możemy odpalić w dowolnej aplikacji, oficjalny program ma kilka dodatkowych zalet. Po pierwsze nie musimy bawić się w kopiowanie plików. Wystarczy zalogować się na konto, aby po chwili ujrzeć całą naszą biblioteczkę gotową do pobrania. Niestety zabrakło możliwości słuchania ich z chmury. Pewnym udogodnieniem jest pobieranie w tle podczas słuchania. Aby odpalić audiobooka wystarczy pobrać pierwszy fragment.

Drugą istotną zaletą jest synchronizacja danych, w tym o momencie zakończenia słuchania pomiędzy urządzeniami. Jeżeli mamy kilka telefonów, bądź też często je zmieniamy, nasze dane zawsze są pod ręką.

Za pomocą programu możemy także zakupić nowe książki, bądź też pobrać darmowe fragmenty. Interfejs dopasowano do stylistyki iOS 7.0. Główną wadą audioteki w wersji mobilnej są problemy z jej stabilnością. Czasem program potrafi bez powodu się resetować, innym razem nie pozwoli na pobranie książek.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentK2 Internet
Liczba pobrań416
Data aktualizacji7 sty 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Audioteka ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZMhOIC
bDZMhOIT