WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoAura Video Converter

Aura Video Converter1.6.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aura Video Converter to bezpłatny program do konwertowania plików wideo pomiędzy różnymi formatami multimedialnymi. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty wideo, w tym m.in.: MPG, ASF, AVI, WMV, FLV, MP4, DAT, VOB, 3GP, AAC, MKV i WebM.

Aura Video Converter charakteryzuje się bardzo prostym i wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika, a także ogromnymi możliwościami podczas przetwarzania dowolnego filmu do innego popularnego formatu. Użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowych narzędzi do przycinania obrazu poprzez zmianę rozmiaru oryginalnej rozdzielczości pliku wideo oraz dzielenia fragmentów klipu na części lub scalania ich w jedną całość.

W programie otrzymamy również dostęp do specjalnych opcji umożliwiających poprawienie jakości obrazu. Wśród nich znajdziemy między innymi opcje odpowiadające za ustawienie poziomu jasności, kontrastu i nasycenia oraz dodatkowe efekty niwelujące szumy i wyostrzające obraz filmu. Na szczególną uwagę zasługuje też dodatkowa funkcja umożliwiająca pobieranie strumieni wideo z różnych witryn internetowych (YouTube, DailyMotion).

Po wczytaniu dowolnego materiału wideo do programu otrzymujemy najważniejsze o nim informacje. Wyświetlona zostaje nie tylko pełna nazwa filmu wraz z rozszerzeniem, ale również czas trwania klipu, rozdzielczość, ilość klatek na sekundę (FPS) oraz nazwa kodeku, w którym został utworzony. Przed rozpoczęciem konwersji filmu, możemy skonfigurować jego parametry korzystając z gotowych profilów lub ręcznie ustawić poszczególne opcje techniczne, takie jak: rozdzielczość, kodek wideo, bitrate, ilość klatek na sekundę, częstotliwość próbkowania czy ilość kanałów dźwiękowych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań13 169
Data aktualizacji3 sty 2014
Rozmiar pliku31.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)