WindowsGrafikaTworzenie obrazów HDRAurora HDR
Aurora HDR ikona

Aurora HDR2019

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program Aurora HDR ma wszystko, czego potrzeba, by złożyć z kilku zdjęć obraz o szerokiej rozpiętości tonalnej (HDR).

W Aurora HDR najdziemy możliwość poprawienia barw i detali zdjęć, możliwość nakładania zmian na warstwach, pędzle do malowania efektów, tekstury, winiety i różne efekty do stylizacji.

Najważniejsze jest jednak to, że program został wyposażony w autorskie algorytmy mapowania tonów, dostarczy więc zupełnie inne efekty niż dobrze znane Photomatix czy HDR Expose. Przed połączeniem zdjęć można skorzystać z dopasowania pozycji i usunąć „duchy”, czyli ślady pozostawione po poruszających się obiektach.

Dostępna jest także wersja Aurora HDR Pro, która pozwala nałożyć na obraz nieograniczoną liczbę warstw i pozwoli składać obraz z nieograniczonej liczby zdjęć z maskowaniem jasności. Ponadto znajdziemy tu moduł do wywoływania RAW-ów i możliwość poprawienia błędów obiektywu, jak aberracje chromatyczne. Aurora HDR Pro może pracować samodzielnie lub jako wtyczka do Photoshopa i Lightrooma. W cenie programu dostaniemy licencję pozwalającą na instalację programu na pięciu Macach.

W wersji Pro w programie znajduje się także kilka wbudowanych ustawień, przygotowanych specjalnie dla niej przez Treya Ratcliffa, fotografa i cenionego nauczyciela. Można także kupić pakiet złożony z Aurora HDR Pro i materiałów szkoleniowych autorstwa Ratcliffa za 129 dolarów.

Jeśli nie macie odpowiednio przygotowanych serii zdjęć, możecie pobrać pakiety próbne ze strony MacPhun.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentSkylum
Liczba pobrań2 314
Data aktualizacji24 lut 2019
Rozmiar pliku23.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Aurora HDR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)