AndroidBezpieczeństwoInne programy do zabezpieczeńAuthy
Authy ikona

Authy24.13.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Authy to swoisty konkurent dla Google Authenticatora i podobnie jak on, jest w pełni darmowy i zapewnia obsługę mechanizmu weryfikacji dwuetapowej. O wysokiej jakości tego rozwiązania świadczy fakt, iż zostało ono wybrane do obsługi chmury zabezpieczającej i dostarczającej treści Cloudflare.

Aplikacja, podobnie jak Google Authenticator pozwala na dodawanie witryn poprzez wygenerowane kody QR, lub poprzez podanie ręcznie specjalnego kodu. Wspiera popularne usługi i jest kompatybilna z GA, dzięki temu użyjemy jej jako generatora tokenów między innymi dla: Google, Microsoft, Facebooka, Dropbox, Cloudflare, Wordpress oraz Lastpass.

Niewątpliwą zaletą jest możliwość stworzenia kopii zapasowej danych na wypadek zagubienia urządzenia. Są one przechowywane na serwerze producenta i zaszyfrowane poprzez hasło, które wybierze użytkownik. Aplikacja pozwala także na kopiowanie tokenów do schowka. Wygenerowane kody są ważne przez 20 sekund. Dostęp do aplikacji może zostać zabezpieczony przez wymóg podania kodu zabezpieczajacego.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAuthy Inc
Liczba pobrań378
Data aktualizacji12 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Authy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)