Authy ikona

Authy

iOSBezpieczeństwoInne programy do zabezpieczeńAuthy
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji Authy możliwe jest korzystanie z mechanizmu weryfikacji dwuetapowej. Program umożliwia korzystanie z generatorów kodów jednorazowych dodawanych za pomocą skanowanych kodów QR. Aplikacja nie tylko obsługuje generatory, pozwala również na synchronizację zaszyfrowanych danych między wieloma urządzeniami.

Aplikacja, podobnie jak Google Authenticator pozwala na dodawanie witryn poprzez wygenerowane kody QR, lub poprzez podanie ręcznie specjalnego kodu. Wspiera popularne usługi i jest kompatybilna z GA, dzięki temu użyjemy jej jako generatora tokenów między innymi dla: Google, Microsoft, Facebooka, Dropbox, Cloudflare, Wordpress oraz Lastpass.

Niewątpliwą zaletą jest możliwość stworzenia kopii zapasowej danych na wypadek zagubienia urządzenia. Są one przechowywane na serwerze producenta i zaszyfrowane poprzez hasło, które wybierze użytkownik. Aplikacja pozwala także na kopiowanie tokenów do schowka. Wygenerowane kody są ważne przez 20 sekund. Dostęp do aplikacji może zostać zabezpieczony przez wymóg podania kodu zabezpieczającego.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAuthy Inc
Liczba pobrań75
Data aktualizacji11 sie 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Authy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)