AutoMapa sześć razy w roku

AutoMapa sześć razy w roku

Wojciech Kowasz
12.03.2010 11:31

Producent AutoMapy, jednego z najpopularniejszych systemów do nawigacji w Polsce, wprowadza nowe zasady aktualizacji map - teraz będą one wydawane nie cztery, ale sześć razy w roku.

Wraz z pierwszą tegoroczną aktualizacją, AutoMapa wprowadza nowy system uaktualnień map. Począwszy od tego roku, dane mapowe wykorzystywane w programie AutoMapa aktualizowane będą do sześciu razy w ciągu roku. Jak zapewnia producent, aktualizacje mają zawierać mapy w najnowszych dostępnych specyfikacjach przygotowanych przez Geosystems Polska oraz NAVTEQ. Fakt częstszych aktualizacji ma duże znaczenie dla wprowadzonej wraz z wersją 6.0 usługi AutoMapa Traffic, która informuje kierowcę o natężeniu ruchu i problemach na trasie. Można oczekiwać, że z dokładniejszymi mapami usługa ta będzie działać sprawniej.

Bez zmian pozostają warunki korzystania z aktualizacji. Wszyscy legalni użytkownicy AutoMapy, posiadający ważną subskrypcję, mogą pobierać i instalować aktualizacje całkowicie bezpłatnie.

Wersję demonstracyjną AutoMapy 6.1 zawierającą wycinki oryginalnych map można przez cały czas pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Akcesoria -> Mapy i nawigacja GPS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)