WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówAVI Trimmer+
AVI Trimmer+ ikona

AVI Trimmer+6.1.1811.14

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AVI Trimmer+ to proste w użyciu i przydatne narzędzie do wycinania fragmentów materiałów wideo bez ryzyka utraty oryginalnej jakości lub "zgubienia" synchronizacji ze ścieżką dźwiękową.

Aplikacja posiada stosunkowo prosty, acz funkcjonalny i miły dla oka interfejs, z poziomu którego łatwo można uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych opcji. Pierwszym krokiem jest oczywiście wskazanie pliku AVI, który ma zostać poddany obróbce. Po załadowaniu pliku użytkownik samoczynnie wybiera fragmenty do wycięcia - mogą one być dowolnie umiejscowione w samym materiale źródłowym i o dowolnej długości. Można dzięki temu wyciąć na przykład wyjątkowo interesujący fragment nagrania, pozbyć się animacji intra i zakończenia czy też usunąć umiejscowione w środku wideo reklamy.

Sam proces usuwania wskazanego fragmentu (lub kilku, możliwe jest jednoczesne wycięcie wielu wskazanych fragmentów) jest szybki i nie wymaga tak naprawdę wielkiej uwagi użytkownika. Pomocny w całym procesie jest wbudowany odtwarzacz, za pomocą którego można ocenić uzyskane efekty, zaś dostępna poniżej oś czasu pozwala na zaznaczanie potrzebnych fragmentów klatka po klatce.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 353
Data aktualizacji14 lis 2018
Rozmiar pliku54.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
AVI Trimmer+ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)