WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościAvira Phantom VPN

Avira Phantom VPN2.37.1.224458

zabezpiecz pobieranie

Anonimowe przeglądanie stron internetowych i bezpieczeństwo danych są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek - a nasz darmowy VPN zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do zachowania bezpieczeństwa online.

W zaledwie kilku prostych krokach możesz zwiększyć swoją prywatność, aby uzyskać najwyższy poziom anonimowego przeglądania sieci. Ciesz się nawet 1 GB ruchu za pośrednictwem darmowego VPN lub nieograniczonym ruchem, jeśli zapiszesz się do usługi Premium.

Łatwy VPN dla PC

Avira Phantom VPN aktywuje się za pomocą zaledwie kilku kliknięć - umożliwiając Ci anonimowe przeglądanie sieci na żądanie. Nasz trzypoziomowy system oferuje do 500MB ruchu dla darmowej i niezarejestrowanej wersji VPN, 1GB dla wersji zarejestrowanej i nieograniczony ruch, gdy zapiszesz się do wersji Premium.

Anonimowe przeglądanie

Podczas przeglądania stron internetowych zabezpieczenie sieci Wi-Fi dla komputera należy do najistotniejszych zabezpieczeń - zwłaszcza jeśli łączysz się w kawiarniach, bibliotekach, na lotniskach i w innych niezaufanych miejscach. Sieć VPN firmy Avira zapewnia Ci stałą ochronę dzięki unikalnemu adresowi IP przy każdym połączeniu, pomagając zachować bezpieczeństwo Twoich danych i anonimowość Twojej aktywności w Internecie.

Szybki VPN dla PC

Zawsze, gdy przeglądasz strony internetowe lub pobierasz plik, chcesz cieszyć się jak najszybszymi prędkościami. Nasz szybki VPN pozwala Ci surfować anonimowo i bez żadnych ograniczeń prędkości, aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia.

VPN bez logów

Zgodnie z naszym zobowiązaniem do zachowania prywatności i anonimowości Avira nigdy nie będzie Cię śledzić podczas przeglądania stron internetowych i nie przechowuje dzienników Twoich danych internetowych. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że Phantom VPN oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i nigdy nie narusza Twojej prywatności.

Wiele lokalizacji w VPN

Połącz się z 36 międzynarodowymi lokalizacjami VPN za pośrednictwem swojego komputera. Dodatkowo, wspieramy lokalizacje w Azji (Chiny, Indie, Indonezja, Japonia, Korea); Europie (Niemcy, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania); Ameryce Północnej (USA, Kanada); Rosji; Australii i wielu innych krajach na całym świecie.

Kup program
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAvira GmbH
Liczba pobrań300
Data aktualizacji14 kwi 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)