iOSBezpieczeństwoKlienty VPNAvira Phantom VPN & Wifi Proxy

Avira Phantom VPN & Wifi Proxy3.9.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Anonimowe przeglądanie stron internetowych i bezpieczeństwo danych są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek - a nasz darmowy VPN dla iOS zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do zachowania bezpieczeństwa online.

W zaledwie kilku prostych krokach możesz zwiększyć swoją prywatność, aby uzyskać najwyższy poziom anonimowego przeglądania sieci. Ciesz się nawet 1 GB ruchu za pośrednictwem darmowego VPN dla iOS lub nieograniczonym ruchem, jeśli zapiszesz się do usługi Premium.

Łatwy VPN dla iOS

Avira Phantom VPN for Mac aktywuje się za pomocą zaledwie kilku kliknięć - umożliwiając Ci anonimowe przeglądanie sieci na żądanie. Nasz trzypoziomowy system oferuje do 500MB ruchu dla darmowej i niezarejestrowanej wersji Mac VPN, 1GB dla wersji zarejestrowanej i nieograniczony ruch, gdy zapiszesz się do wersji Premium.

Anonimowe przeglądanie

Podczas przeglądania stron internetowych zabezpieczenie sieci Wi-Fi dla smartfona i tabletu z iOS należy do najistotniejszych zabezpieczeń - zwłaszcza jeśli łączysz się w kawiarniach, bibliotekach, na lotniskach i w innych niezaufanych miejscach. Sieć Mac VPN firmy Avira zapewnia Ci stałą ochronę dzięki unikalnemu adresowi IP przy każdym połączeniu, pomagając zachować bezpieczeństwo Twoich danych i anonimowość Twojej aktywności w Internecie.

Szybki VPN dla iOS

Zawsze, gdy przeglądasz strony internetowe lub pobierasz plik, chcesz cieszyć się jak najszybszymi prędkościami. Nasz szybki VPN dla iOS pozwala Ci surfować anonimowo i bez żadnych ograniczeń prędkości, aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia.

VPN bez logów

Zgodnie z naszym zobowiązaniem do zachowania prywatności i anonimowości Avira nigdy nie będzie Cię śledzić podczas przeglądania stron internetowych i nie przechowuje dzienników Twoich danych internetowych. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że Phantom VPN for Mac oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i nigdy nie narusza Twojej prywatności.

Wiele lokalizacji w VPN

Połącz się z 36 międzynarodowymi lokalizacjami VPN za pośrednictwem swojego smartfona. Dodatkowo, wspieramy lokalizacje w Azji (Chiny, Indie, Indonezja, Japonia, Korea); Europie (Niemcy, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania); Ameryce Północnej (USA, Kanada); Rosji; Australii i wielu innych krajach na całym świecie.

Kup program
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAvira GmbH
Liczba pobrań54
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)