WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFAVS Document Converter
AVS Document Converter ikona

AVS Document Converter4.2.6.271

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

AVS Document Converter to przydatny i obsługujący wiele formatów konwerter dokumentów, za pomocą którego szybko i bez problemu przeniesiemy ważne dokumenty z jednego formatu do innego, wybranego przez nas.

Dzięki przejrzystemu i atrakcyjnemu interfejsowi, nawet początkujący użytkownik komputera poradzi sobie z jego obsługą, szczególnie dzięki temu, że dostępna jest polska wersja językowa. Aplikacja odczytuje w zasadzie wszystkie najczęściej spotykane formaty dokumentów, sama zaś pozwala na konwersję do następujących formatów: PDF, DOC, DOCX, HTML, ODT, RTF, TXT. Dodatkowo dostępne są opcje zapisu pliku końcowego jako obraz lub eBook. Każdy format posiada osobny zestaw opcji z nim powiązanych, które możemy skonfigurować.

Przed samym procesem konwersji, możemy dokonać w dokumencie pewnych zmian, takich jak zabezpieczenie pliku hasłem, ograniczenie w możliwości modyfikacji dokumentu czy też automatycznie skompresować duży plik do archiwum ZIP. Sama konwersja trwa stosunkowo krótko, aczkolwiek jest to oczywiście uzależnione od wielkości pliku wejściowego.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu jest w pełni funkcjonalna, ale na plikach wynikowych umieszcza znak wodny producenta.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 374
Data aktualizacji16 gru 2020
Rozmiar pliku29.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
AVS Document Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)