WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćAVS Photo Editor
AVS Photo Editor ikona

AVS Photo Editor3.2.5.169

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AVS Photo Editor to oprogramowanie graficzne dedykowane fotografom, które umożliwia selekcjonowanie, katalogowanie oraz obróbkę zdjęć cyfrowych. Oferuje ono wszystkie niezbędne funkcje, obejmujące narzędzia do edycji fotografii, a także ich wygodnego importu z różnych źródeł - w tym aparatów cyfrowych.

Narzędzie już na pierwszy rzut oka łudząco przypomina niekwestionowanego lidera wśród oprogramowania dla profesjonalnych fotografów Adobe Photoshop Lightroom. Niestety nie dorównuje mu funkcjonalnością, jednak z powodzeniem wykorzystywane może być do zaawansowanej obróbki zdjęć cyfrowych. Stworzone ono zostało z myślą o pracy z grafiką wysokiej jakości, oferując opcje, z pomocą których wygodnie wykadrujemy fotografie, obrócimy o zadany kąt czy przytniemy do żądanych rozmiarów.

Na tym oczywiście funkcjonalność AVS Photo Editor się nie kończy. Program oferuje szereg funkcji do katalogowania zaimportowanych zdjęć, a także ich zaawansowanej obróbki. Wśród tych ostatnich znajdziemy narzędzia do zarządzania kolorami, jasnością, kontrastem, saturacją, cieniami itp. Wszystkie one posłużyć mogą do edycji grafiki w wielu najpopularniejszych formatach, jednak najbardziej przydadzą się podczas modyfikowania i konwersji plików RAW, które program oczywiście obsługuje.

AVS Photo Editor obejmuje również zestaw filtrów, które mogą być przez użytkownika dowolnie stosowane na fotografiach i pozwalają dodatkowo uatrakcyjnić efekt wyjściowy. Udogodnieniem dla użytkownika jest możliwość zapisywania oraz późniejszego wykorzystania tzw. presetów, zawierających ustawienia poszczególnych atrybutów graficznych - takich jak balans bieli, korekcja tonów, jasność i kontrast, balans kolorów oraz wielu innych. Z pomocą tego narzędzia nałożymy na nasze zdjęcia znaki wodne, umożliwiające ich zabezpieczenie przed niepowołanym wykorzystaniem lub kopiowaniem przez osoby trzecie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 183
Data aktualizacji2 lis 2020
Rozmiar pliku13.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AVS Photo Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)