AVS Photo Editor ikona

AVS Photo Editor3.2.5.169

WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćAVS Photo Editor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AVS Photo Editor to oprogramowanie graficzne dedykowane fotografom, które umożliwia selekcjonowanie, katalogowanie oraz obróbkę zdjęć cyfrowych. Oferuje ono wszystkie niezbędne funkcje, obejmujące narzędzia do edycji fotografii, a także ich wygodnego importu z różnych źródeł - w tym aparatów cyfrowych.

Narzędzie już na pierwszy rzut oka łudząco przypomina niekwestionowanego lidera wśród oprogramowania dla profesjonalnych fotografów Adobe Photoshop Lightroom. Niestety nie dorównuje mu funkcjonalnością, jednak z powodzeniem wykorzystywane może być do zaawansowanej obróbki zdjęć cyfrowych. Stworzone ono zostało z myślą o pracy z grafiką wysokiej jakości, oferując opcje, z pomocą których wygodnie wykadrujemy fotografie, obrócimy o zadany kąt czy przytniemy do żądanych rozmiarów.

Na tym oczywiście funkcjonalność AVS Photo Editor się nie kończy. Program oferuje szereg funkcji do katalogowania zaimportowanych zdjęć, a także ich zaawansowanej obróbki. Wśród tych ostatnich znajdziemy narzędzia do zarządzania kolorami, jasnością, kontrastem, saturacją, cieniami itp. Wszystkie one posłużyć mogą do edycji grafiki w wielu najpopularniejszych formatach, jednak najbardziej przydadzą się podczas modyfikowania i konwersji plików RAW, które program oczywiście obsługuje.

AVS Photo Editor obejmuje również zestaw filtrów, które mogą być przez użytkownika dowolnie stosowane na fotografiach i pozwalają dodatkowo uatrakcyjnić efekt wyjściowy. Udogodnieniem dla użytkownika jest możliwość zapisywania oraz późniejszego wykorzystania tzw. presetów, zawierających ustawienia poszczególnych atrybutów graficznych - takich jak balans bieli, korekcja tonów, jasność i kontrast, balans kolorów oraz wielu innych. Z pomocą tego narzędzia nałożymy na nasze zdjęcia znaki wodne, umożliwiające ich zabezpieczenie przed niepowołanym wykorzystaniem lub kopiowaniem przez osoby trzecie.

Udostępnij
AVS Photo Editor 3.2.5.169wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 124
Data aktualizacji2 lis 2020
Rozmiar pliku13.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AVS Photo Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)