WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoAVStoDVD
AVStoDVD ikona

AVStoDVD2.8.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AVStoDVD to darmowe i bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do tworzenia nośników DVD z filmami. Obsługuje ono większość najpopularniejszych formatów multimedialnych, wspiera płyty o różnych pojemnościach, daje możliwość konwersji wideo oraz kreowania menu dla naszych nośników.

Program wyposażony został w intuicyjny i przejrzysty interfejs graficzny, skupiający w sobie wszystkie niezbędne funkcje, których zadaniem jest kompleksowe tworzenie nośników DVD-Video kompatybilnych z domowymi odtwarzaczami. Pozwala on na pracę z materiałami wideo w takich formatach jak 3GP, AVI, FLV, MKV, MPEG, MOV, RM, WMV, AVS i wieloma innymi, dając tym samym użytkownikowi możliwość łatwego przekonwertowania do formatu DVD-Video filmików zarejestrowanych np. smartfonem, aparatem cyfrowym czy też kamerką internetową.

AVStoDVD pozwala na definiowanie rozmiaru nośnika, na który zostanie w późniejszym czasie wypalony nasz projekt (DVD-5, DVD-9 i dowolny inny rozmiar). W skład narzędzia wchodzą także takie komponenty jak AviSynth i SubtitlesCreator, umożliwiające sprawne edytowanie ścieżki wideo\audio czy też tworzenie napisów do filmów. Program z powodzeniem posłużyć może do tworzenia kompilacji DVD-Video zawierających więcej niż jedną ścieżkę dźwiękową lub napisy w różnych wersjach językowych.

Z pomocą tego niewielkiego programu możemy także przetwarzać multimedia w trybie wsadowym. Do konwersji audio/wideo wykorzystuje mechanizmy FFmpeg/Wavi/Aften oraz HCEnc/FFmpeg. Instalacja dodatkowego komponentu w postaci ImgBurn rozszerzy funkcjonalność AVStoDVD o możliwość tworzenia obrazów ISO oraz bezpośredniego wypalania projektów z poziomu narzędzia na nośniki optyczne.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań4 435
Data aktualizacji29 gru 2018
Rozmiar pliku53.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AVStoDVD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)