Awaria aplikacji Santander Consumer Banku. "Prosimy o cierpliwość"

Awaria aplikacji Santander Consumer Banku. "Prosimy o cierpliwość"

Santander Consumer Bank
Santander Consumer Bank
Źródło zdjęć: © GETTY | NurPhoto
Oskar Ziomek
14.06.2022 13:44, aktualizacja: 14.06.2022 13:57

Santander Consumer Bank walczy z tymczasową awarią aplikacji mobilnej. Klienci proszeni są o cierpliwość i zrozumienie, a w tym czasie - o korzystanie z klasycznej bankowości internetowej. Santander Consumer Bank deklaruje, że ta działa bez zarzutu.

O problemie z aplikacją mobilną Santander Consumer Banku czytamy w oficjalnym oświadczeniu dla prasy. Bank podaje, że "trwają intensywne prace, które mają na celu jak najszybsze usunięcie nieprawidłowości technicznych". Równolegle użytkownicy, którzy na co dzień korzystają z aplikacji Santandera, otrzymują SMS-owe komunikaty o problemie.

Bank podaje, że gdy tylko aplikacja mobilna będzie ponownie dostępna, klienci zostaną o tym poinformowani. Do tego czasu polecane jest korzystanie z internetowej bankowości (dostępnej z komputera lub z przeglądarki w telefonie), gdzie w praktyce można załatwić wszystkie kluczowe sprawy w bankowości - co swoją drogą nie powinno być zaskoczeniem.

Komunikat Santandera o niedyspozycji aplikacji mobilnej
Komunikat Santandera o niedyspozycji aplikacji mobilnej© dobreprogramy

Co ciekawe, w serwisie downdetector liczba zgłoszeń dotyczących samego Santandera jest natomiast marginalna. Możliwe więc, że komunikacja Santander Consumer Banku okazała się dużo skuteczniejsza niż banku PKO BP w ubiegły weekend, kiedy to podczas prac serwisowych problemy były zgłaszane masowo.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)