bEsaugdN
Axence nVision ikona

Axence nVision12.1.0.30342

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Axence nVision to zaawansowany system informatyczny, który w sposób kompleksowy wspiera rozwiązywanie problemów z siecią i infrastrukturą IT.

bEsaugdP

Oprogramowanie składa się z pięciu modułów, dzięki którym można wykrywać urządzenia i serwisy TCP\IP, generować interaktywne mapy sieci, prowadzić statystyk ilości odebranych/utraconych pakietów (PING, SMB, HTTP, POP3, SNMP, IMAP, SQL itp.), monitorować obciążenia procesora, zajętość pamięci i magazynów danych, czy transfer sieciowy.

Możliwe jest też monitorowanie aktywności użytkowników, gromadzenie informacji o wykonywanych na komputerze czynnościach, monitorowanie nagłówków wiadomości e-mail czy też przeprowadzenie audyt kosztów wydruku.

Do tego dochodzą narzędzia do zarządzania zasobami organizacji: inwentaryzacja sprzętu i aplikacji oraz ich aktualizacji, oraz kontrola dostępu do portów USB i nośników danych. Poprzez moduł helpdesku można zaś zgłaszać awarie w systemie ticketowym.

Program jest darmowy w sieciach posiadających do dziesięciu końcówek, obsługuje też klienty na systemach macOS i Linux. W sieciach większych można za darmo korzystać z modułu monitorowania sieci, licencję na inne moduły należy zakupić od producenta.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Axence nVision 12.1.0.30342wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.421 ocen
Liczba pobrań4 365
Data aktualizacji19 mar 2021
Rozmiar pliku209.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Axence nVision ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEsaugeL