iOSGrafika i fotografiaRobienie zdjęćB612 - Selfie from the heart
B612 - Selfie from the heart ikona

B612 - Selfie from the heart12.3.15

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

B612 - Selfie from the heart jak nietrudno się domyślić po nazwie jest aplikacją do tworzenia zdjęć Selfie. Jej autorzy postanowili uprościć cały proces tworzenia i udostępniania zdjęcia do niezbędnego minimum.

Za B612 - Selfie from the heart odpowiada twórca popularnego komunikatora LINE. Aplikacaj zaraz po starcie i nadaniu jej odpowidnich uprawnień jest gotowa do działania. Domyślnie uruchamia podgląd z przedniej kamery. Za jej pomocą możemy nie tylko robić zdjęcia, ale również kręcić krótkie filmy. To na tym etapie ustalamy z jakich filtrów chcemy korzystać.

Warto o tym pamiętać, by nie szukać ich już po wykonaniu zdjęcia. Takie rozwiązanie pozwala na żywo, zobaczyć, jak będziemy wyglądać przy zastosowaniu konkretnych dodatków. Z poziomu podglądu możemy także stworzyć kolaż, ustawić timer, a także zmienić naświetlenie. Zaraz po wykonaniu zdjęcia przywita nas menu za pomocą którego możemy nasze zdjęcie zapisać bądź też udostępnić innym. To wszystko.

B612 - Selfie from the heart to prosta w obsłudze aplikacja do robienia selfie. Nie wymaga od nas zakłądania konta w żadnej usłudze, nie odpycha ogromem opcji i ustawień. Skupia się na tym co najważniejsze, dodatkowo jest darmowa i nie zawiera reklam.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań114
Data aktualizacji26 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
B612 - Selfie from the heart ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)