AndroidGrafika i fotografiaRobienie zdjęćB612 — selfie od serca
B612 — selfie od serca ikona

B612 — selfie od serca13.1.11

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

B612 — selfie od serca to aplikacja od twórców popularnego komunikatora internetowego LINE. Na tle dziesiątek innych aplikacji do selfie wyróżnia ją wyjątkowo minimalistyczny interfejs i skupienie się na najważniejszym, czyli szybki robieniu zdjęć wraz z ich udostępnianiem.

Aplikacaj zaraz po starcie i nadaniu jej odpowidnich uprawnień jest gotowa do działania. Domyślnie uruchamia podgląd z przedniej kamery. Za jej pomocą możemy nie tylko robić zdjęcia, ale również kręcić krótkie filmy. To na tym etapie ustalamy z jakich filtrów chcemy korzystać.

Warto o tym pamiętać, by nie szukać ich już po wykonaniu zdjęcia. Takie rozwiązanie pozwala na żywo, zobaczyć, jak będziemy wyglądać przy zastosowaniu konkretnych dodatków. Z poziomu podglądu możemy także stworzyć kolaż, ustawić timer, a także zmienić naświetlenie. Zaraz po wykonaniu zdjęcia przywita nas menu za pomocą którego możemy nasze zdjęcie zapisać bądź też udostępnić innym (w tym na popularnych serwisach społecznościowych). To wszystko.

B612 — selfie od serca to prosta w obsłudze aplikacja do robienia selfie. Nie wymaga od nas zakłądania konta w żadnej usłudze, nie odpycha ogromem opcji i ustawień. Skupia się na tym co najważniejsze, dodatkowo jest darmowa i nie zawiera reklam.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 443
Data aktualizacji15 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
B612 — selfie od serca ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)