Banshee 1.9.3 pre-alfa dla Windows już jest

Banshee 1.9.3 pre‑alfa dla Windows już jest

07.02.2011 11:45

W Internecie zostało udostępnione pierwsze nieoficjalne wydanie testowe Banshee 1.9.3 pre-alfa — popularnego wśród użytkowników Linuksa odtwarzacza multimediów — dla systemu Windows.

Wydanie Banshee dla Windows zostało skompilowane i udostępnione przez jednego z deweloperów projektu, Dustina C. Hatcha. Banshee 1.9.3 pre-alfa dla Windows jest wersją odtwarzacza przeznaczoną wyłącznie do testów, choć większość dostępnych opcji nie powinna sprawiać problemów. Ze wstępnych testów wiadomo już, że ta wersja programu spełnia swoje najważniejsze zadanie, czyli odtwarza pliki muzyczne. Poza tym nie ma problemów z pobieraniem informacji z Wikipedii czy scrobblowaniem do Last.fm. Wiadomo natomiast, że Banshee dla Windows ma spore problemy z wyświetlaniem menu, z polem wyszukiwania oraz kontrolą głośności. Wszystko wskazuje na to, że oficjalne wydanie Banshee 2.0 będzie miało miejsce, zgodnie z zapowiedzią, w kwietniu 2011 roku. Nadal brak informacji o wydaniu stabilnych wersji Banshee dla Mac OS X i Windows.

Wersję testową Banshee dla systemu Windows można pobrać na łamach naszego portalu w dziale Programy -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo. Ponadto Banshee dostępny jest w wersjach 1.8.1 i 1.9.3 dla systemu Linux, oraz 1.8 dla Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)