bDUmCCMR

Basemark GPU Benchmark1.2.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Basemark GPU to narzędzie umożliwiające testowanie kart graficznych obsługujących Vulkan 1.0, OpenGL 4.5 lub OpenGL ES 3.1.

bDUmCCMT

Za pomocą Basemark GPU możemy sprawdzić wydajność układu przeprowadzając tzw. „official test”, gdzie wybieramy graficzne API oraz kompresję tekstur, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dostosować rozmaite parametry zgodnie z własnymi potrzebami w zakładce „custom”. Decydując się na to rozwiązanie będziemy mogli dodatkowo określić rozdzielczość obrazu oraz jakość prezentowanej zawartości (średnia lub wysoka). Warto dodać, że podobnie jak w innych programach tego typu, również w Basemark GPU do dyspozycji oddano tryb „experience”.

Po zakończeniu pracy Basemark GPU wyświetla szczegółowe informacje na temat wyników osiągniętych w teście. Prezentowany jest ogólny rezultat punktowy, a także liczba wyświetlanych klatek na sekundę (minimalna, średnia i maksymalna) przy ustalonych parametrach. Wspomniane wartości ukazano także w formie czytelnej tabeli.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Basemark GPU Benchmark 1.2.3wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentBasemark Oy
Liczba pobrań11
Data aktualizacji9 mar 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUmCCNy
bDUmCCNP