AndroidNarzędziaBenchmarki i diagnostykaBasemark GPU

Basemark GPU1.2.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Basemark GPU to wieloplatformowy, oparty na wielu API benchmark grafiki 3D. Umożliwia on porównanie wydajności graficznej różnych smartfonów i tabletów. Możesz nawet porównać wydajność z notebookami lub komputerami PC.

Jest to możliwe, ponieważ benchmarki wykorzystują Rocksolid, silnik graficzny i obliczeniowy klasy przemysłowej. Wersja desktopowa domyślnie uruchamia obciążenie podobne do gry o jakości AAA, ale oferuje również test identyczny z wersją mobilną w tej aplikacji.

Napisany w C++ i niezależny od platformy, silnik Rocksolid pozwala na prawdziwie obiektywne i efektywne przeprowadzanie wieloplatformowych testów porównawczych. GPU Basemark pozwala użytkownikowi na porównanie swojego urządzenia z innymi na całym świecie. W tym celu, ta darmowa wersja benchmarka zawsze przesyła wyniki testów do serwisu internetowego Basemark Power Board.

Aby obejść ograniczenia VSync na urządzeniach mobilnych, renderowana jest każdą klatka benchmarku poza ekranem i wyświetlany na ekranie jest jedynie jej miniaturowy obraz. W ten sposób możemy mieć pewność, że żadna klatka nie zostanie pominięta, a wyniki będą dokładne. Jeśli chcesz zobaczyć grafikę w pełnej okazałości, wybierz tryb Experience Mode.

Po instalacji, GPU Basemark, podobnie jak niektóre gry, musi pobrać swoje zasoby graficzne. Może to chwilę potrwać, ale jest kluczowe dla testów. Jeśli masz ograniczony plan taryfowy na transmisję danych, możesz połączyć się z siecią Wi-Fi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBasemark Oy
Liczba pobrań52
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)