WindowsMultimediaInne programy multimedialneBatch Video To Image Extractor
Batch Video To Image Extractor ikona

Batch Video To Image Extractor0.1.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Batch Video To Image Extractor to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które umożliwia wyodrębnienie poszczególnych klatek z wybranego filmu i zapisanie ich na dysku twardym komputera.

Z poziomu głównego okna programu Batch Video To Image Extractor mamy dostęp do wszystkich opcji. Po dodaniu materiału wideo możemy wybrać, czy chcemy przechwycić wszystkie klatki, czy też zapisać obrazy pojawiające się co daną liczbę klatek lub w określonych odstępach czasowych. Narzędzie obsługuje najpopularniejsze formaty plików graficznych, takie jak np. JPG, GIF, BMP, PNG, TIFF i wiele innych.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, Batch Video To Image Extractor może pracować w trybie wsadowym. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyodrębniać klatki z wielu filmów jednocześnie, dodając je w formie pojedynczych plików lub całych folderów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań762
Data aktualizacji28 paź 2018
Rozmiar pliku7.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Batch Video To Image Extractor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)