WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFBatch WORD to PDF Converter
Batch WORD to PDF Converter ikona

Batch WORD to PDF Converter1.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Batch Word to PDF Converter to aplikacja do konwertowania dokumentów tekstowych do plików zapisanych jako PDF (nie tylko w trybie wsadowym, ale także pojedynczo).

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy przeciągnąć dowolne pliki do głównego okna Batch Word to PDF Converter lub dodać je po skorzystaniu z ikony plusa widocznej w lewym górnym rogu ekranu, a następnie wybrać opcję „start now”. Co ciekawe, narzędzie pozwala na połączenie wielu skonwertowanych PDF-ów w jeden dokument. Istnieje również opcja zabezpieczenia plików przed drukowaniem lub kopiowaniem.

Batch Word to PDF Converter – wbrew temu, co sugeruje nazwa – obsługuje nie tylko formaty DOC i DOCX programu Microsoft Word, ale także XLS, CSV, ODF, ODS (Excel), PPT, PPTX, ODP, ODF (PowerPoint), RTF oraz TXT.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPDFZilla
Liczba pobrań5 004
Data aktualizacji22 paź 2018
Rozmiar pliku36.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Batch WORD to PDF Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)