Batch WORD to PDF Converter ikona

Batch WORD to PDF Converter1.5

WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFBatch WORD to PDF Converter
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Batch Word to PDF Converter to aplikacja do konwertowania dokumentów tekstowych do plików zapisanych jako PDF (nie tylko w trybie wsadowym, ale także pojedynczo).

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy przeciągnąć dowolne pliki do głównego okna Batch Word to PDF Converter lub dodać je po skorzystaniu z ikony plusa widocznej w lewym górnym rogu ekranu, a następnie wybrać opcję „start now”. Co ciekawe, narzędzie pozwala na połączenie wielu skonwertowanych PDF-ów w jeden dokument. Istnieje również opcja zabezpieczenia plików przed drukowaniem lub kopiowaniem.

Batch Word to PDF Converter – wbrew temu, co sugeruje nazwa – obsługuje nie tylko formaty DOC i DOCX programu Microsoft Word, ale także XLS, CSV, ODF, ODS (Excel), PPT, PPTX, ODP, ODF (PowerPoint), RTF oraz TXT.

Udostępnij
Batch WORD to PDF Converter 1.5wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPDFZilla
Liczba pobrań4 284
Data aktualizacji22 paź 2018
Rozmiar pliku36.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Batch WORD to PDF Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)