BatteryMon ikona

BatteryMon2.1 build 1010

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BatteryMon to niewielkie oprogramowanie do monitorowania stanu zużycia baterii w komputerach przenośnych oraz zasilaczach awaryjnych UPS. Aplikacja jest niezwykle przydatna dla użytkowników korzystających z laptopów i netbooków, a także dla tych którzy posiadają dodatkowe urządzenie zasilające komputer stacjonarny.

Program wyświetla dokładny stan zużycia baterii w czasie rzeczywistym, co pozwala sprawdzić czy dane urządzenie działa prawidłowo. BatteryMon w formie graficznego wykresu prezentuje stopień wskaźnika rozładowania lub ładowania baterii, a także wyświetla szczegółowe informacje w momencie wykrycia problemów z urządzeniem.

Oprócz tego aplikacja identyfikuje baterię podając jej pełną nazwę, status, temperaturę, numer identyfikacyjny, wartości napięć oraz wiele innych niezbędnych parametrów. BatteryMon przeprowadza dokładną analizę stanu baterii i zasilacza UPC, a następnie mierzy wydajność urządzenia i ustala punkt krytyczny.

Program posiada dodatkowe tryby testowania, za pomocą których możemy sprawdzić pobór mocy urządzenia w zależności od obciążenia systemu i całego komputera. Nie zabrakło w nim również wbudowanego paska wyświetlającego aktualny stan baterii i specjalnej funkcji do tworzenia raportów ze wszystkich wykonywanych czynności w programie.

Uwaga!

  • BatteryMon dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
Udostępnij
BatteryMon 2.1 build 1010wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Liczba pobrań68 809
Data aktualizacji31 sty 2019
Rozmiar pliku1.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
BatteryMon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)