WindowsNarzędziaInne narzędziaBatteryMon
BatteryMon ikona

BatteryMon2.1 build 1010

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BatteryMon to niewielkie oprogramowanie do monitorowania stanu zużycia baterii w komputerach przenośnych oraz zasilaczach awaryjnych UPS. Aplikacja jest niezwykle przydatna dla użytkowników korzystających z laptopów i netbooków, a także dla tych którzy posiadają dodatkowe urządzenie zasilające komputer stacjonarny.

Program wyświetla dokładny stan zużycia baterii w czasie rzeczywistym, co pozwala sprawdzić czy dane urządzenie działa prawidłowo. BatteryMon w formie graficznego wykresu prezentuje stopień wskaźnika rozładowania lub ładowania baterii, a także wyświetla szczegółowe informacje w momencie wykrycia problemów z urządzeniem.

Oprócz tego aplikacja identyfikuje baterię podając jej pełną nazwę, status, temperaturę, numer identyfikacyjny, wartości napięć oraz wiele innych niezbędnych parametrów. BatteryMon przeprowadza dokładną analizę stanu baterii i zasilacza UPC, a następnie mierzy wydajność urządzenia i ustala punkt krytyczny.

Program posiada dodatkowe tryby testowania, za pomocą których możemy sprawdzić pobór mocy urządzenia w zależności od obciążenia systemu i całego komputera. Nie zabrakło w nim również wbudowanego paska wyświetlającego aktualny stan baterii i specjalnej funkcji do tworzenia raportów ze wszystkich wykonywanych czynności w programie.

Uwaga!

  • BatteryMon dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań80 931
Data aktualizacji31 sty 2019
Rozmiar pliku1.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
BatteryMon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)