bDUfWpnV

Battlefield 2

Pobierz program
ze strony producenta
  • Slider item

Battlefield 2 to wydana w 2005 roku strzelanka z perspektywy pierwszej osoby należąca do kultowej dziś już serii Battlefield stanowiącej największą konkurencję dla innego bestsellerowego cyklu, a mianowicie Call of Duty.

bDUfWpnX

Co by było, gdyby…

Gdyby na przełomie XX i XXI wieku doszło do konfliktu zbrojnego z udziałem Stanów Zjednoczonych, Chińskiej Republiki Ludowej i sojuszu państw bliskowschodnich. Na to pytanie stara się odpowiedzieć Battlefield 2, który – w przeciwieństwie do wcześniejszych odsłon cyklu opartych na realiach historycznych – oferuje całkowicie fikcyjną historię osadzoną w niedalekiej przyszłości.

O co tu chodzi?

Battlefield 2 to FPS nastawiony na rozgrywkę z innymi graczami. Multiplayer umożliwia jednoczesną zabawę maksymalnie 64 graczom, którzy rywalizują między sobą w rozmaitych wariantach. Do dyspozycji śmiałków oddano wiernie odwzorowane, współcześnie wykorzystywane rodzaje broni, a także rozmaite pojazdy, dzięki którym łatwiej jest nam poruszać się po obszernych lokacjach.

Oprawa wizualna

W momencie swojej premiery w 2005 roku gra Battlefield 2 prezentowała się oszałamiająco za sprawą nowego silnika, dzięki któremu udało się umieścić nie tylko wysokiej jakości tekstury, ale i zaawansowany system destrukcji otoczenia. Powodowało to, że dzieło stworzone przez ówczesne studio DICE oferowało wiele nowych opcji taktycznych, bowiem trzeba było uważać, by wróg nie doprowadził do zniszczenia osłony (np. muru) za którą się schowaliśmy.

Najważniejsze cechy:

  • strzelanka FPP z trybem multiplayer
  • jednoczesna rozgrywka z udziałem nawet 64 graczy
  • różnorodne typy broni palnej
  • możliwość korzystania z pojazdów
  • dziś już niestety przestarzała grafika

Minimalne wymagania sprzętowe gry Battlefield 2:

system operacyjny Windows XP, Windows Vista lub Windows 7procesor Intel Pentium 4 lub Athlon XP 1,7 GHz512 MB RAMkarta graficzna NVIDIA GeForce 5700+ lub AMD Radeon 8500 lub AMD Radeon 9500+ (128 MB VRAM)DirectX 9.0karta dźwiękowa

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDICE
Liczba pobrań298
Data aktualizacji10 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUfWpoC
bDUfWpoT