BD Rebuilder0.61.13

WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoBD Rebuilder
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

BD Rebuilder to nieskomplikowane i darmowe narzędzie, służące do wykonywania kopii zapasowych wysokiej jakości materiałów wideo zapisanych na płytach Blu-ray. Potrafi ono stworzyć pełną kopię nośnika, zawierającą wszystkie elementy takie jak menu, dodatkowe sceny itp., a także kompresować wideo przy użyciu kodeku x264(H264 video).

Program stanowi złoty środek dla wszystkich tych, którzy chcieliby np. stworzyć kopię zapasową ulubionego filmu z płyty Blu-ray i wypalić go na nową płytę, ale nie posiadają nagrywarki BD. BD Rebuilder umożliwia nam zgranie całej zawartości wideo oraz jego odpowiednią kompresję, w wyniku której otrzymać możemy plik wynikowy mieszczący się na płycie DVD lub DVD-DL (dwuwarstwowej). Narzędzie oczywiście posłużyć może również do backupu filmów w trybie BD -> BD.

Ponadto w programie nie zabrakło funkcji, dających możliwość usuwania z kopii zbędnych dodatków takich jak obcojęzyczne ścieżki audio, napisy, materiały dodatkowe itp. Wynikiem pracy programu może być plik w formacie AVI, MKV czy MP4. Jeśli dodatkowo zainstalujemy w systemie narzędzie ImgBurn to z poziomu BD Rebuilder będziemy mogli także tworzyć obrazy dysków ISO oraz wypalać nasze kopie na nośniki optyczne.

Uwaga!

Udostępnij
BD Rebuilder 0.61.13wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań142
Data aktualizacji24 sie 2020
Rozmiar pliku104.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)