WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoBD Rebuilder

BD Rebuilder0.61.13

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

BD Rebuilder to nieskomplikowane i darmowe narzędzie, służące do wykonywania kopii zapasowych wysokiej jakości materiałów wideo zapisanych na płytach Blu-ray. Potrafi ono stworzyć pełną kopię nośnika, zawierającą wszystkie elementy takie jak menu, dodatkowe sceny itp., a także kompresować wideo przy użyciu kodeku x264(H264 video).

Program stanowi złoty środek dla wszystkich tych, którzy chcieliby np. stworzyć kopię zapasową ulubionego filmu z płyty Blu-ray i wypalić go na nową płytę, ale nie posiadają nagrywarki BD. BD Rebuilder umożliwia nam zgranie całej zawartości wideo oraz jego odpowiednią kompresję, w wyniku której otrzymać możemy plik wynikowy mieszczący się na płycie DVD lub DVD-DL (dwuwarstwowej). Narzędzie oczywiście posłużyć może również do backupu filmów w trybie BD -> BD.

Ponadto w programie nie zabrakło funkcji, dających możliwość usuwania z kopii zbędnych dodatków takich jak obcojęzyczne ścieżki audio, napisy, materiały dodatkowe itp. Wynikiem pracy programu może być plik w formacie AVI, MKV czy MP4. Jeśli dodatkowo zainstalujemy w systemie narzędzie ImgBurn to z poziomu BD Rebuilder będziemy mogli także tworzyć obrazy dysków ISO oraz wypalać nasze kopie na nośniki optyczne.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań197
Data aktualizacji24 sie 2020
Rozmiar pliku104.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)