Beetle Bomp na weekend

Beetle Bomp na weekend

Redakcja
15.06.2012 18:22

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Beetle Bomp - sympatyczną i prostą w zasadach zręcznościówkę z aspektem logicznym w tle. Tytuł bazuje na znanej i uwielbianej przez miliony graczy na całym świecie - legendarnej Zumie.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("beetlebomp360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 114, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"beetlebomp-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120615181553.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/beetlebomp-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/beetlebomp-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/beetlebomp-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/beetlebomp-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Zadaniem gracza jest jak najszybsze wyeliminowanie wszystkich przemierzających przez spiralne labirynty kolorowych... biedronek. W tym celu posługujemy się specjalnym działkiem wystrzeliwującym owady i umieszczającym je w miejscu, które wskażemy. Wraz z trwaniem rozgrywki konsekwentnie skracamy łańcuchy robaków nie pozwalając im tym samym na dotarcie do wyjścia i opuszczenie planszy.

Najważniejszą zasadą w naszym działaniu jest to, by tworzone ciągi biedronek były tego samego koloru. Jeśli uda nam się ustawić je obok siebie w ilości co najmniej trzech, wtedy znikają. Jeśli zaś wytworzy się dłuższy ich ciąg wówczas nagradzani jesteśmy dodatkowymi profitami. Z czasem kolorów biedronek przybywa przez co gra staje się coraz trudniejsza, ale również bardziej wciągająca.

Do wyboru mamy dwa tryby gry. Są one bardzo zbliżone poziomem trudności, ale różnią się nieco od siebie. W pierwszym za wyeliminowanie większej ilości owadów otrzymujemy premię w postaci latających diamentów, które należy jak najszybciej wyłapać, by myśleć o zakończeniu układu. Jest on dodatkowo wzbogacony ciekawą historyjką obrazkową odzwierciedlającą fabułę gry. W drugim sprawa wydaje się nieco prostsza, gdyż po udanym strzale nic nam nie lata przed oczami, ale za to szybciej napotykamy na bardziej skomplikowane plansze.

W prezentowanej pozycji oprócz elementów zręcznościowych pojawiają się również logiczne. Grając w Beetle Bomp niejednokrotnie przyjdzie nieźle pogłówkować. Dodatkowo szereg strategicznych decyzji trzeba będzie podejmować w ułamku sekundy. Refleks i umiejętność szybkiego wyboru właściwego rozwiązania są bez wątpienia kluczem do sukcesu.

Grę Beetle Bomp można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje wyścigówki DiRT Showdown, czyli bardziej wyczynowej odsłony znanej serii, a także Lollipop Chainsaw, w której to produkcji urocze dziewczę stawia czoła zombiakom. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią Resident Evil 6, starającego się zadowolić szeroką rzeszę fanów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
Renegade X na weekend
Renegade X na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (2)