Bestcena wraca na polski rynek. Wkrótce wznowi działalność

Bestcena wraca na polski rynek. Wkrótce wznowi działalność

Bestcena ogłosiła swój powrót
Bestcena ogłosiła swój powrót
Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Karolina Modzelewska
04.11.2021 20:00

Marka Bestcena, która zniknęła z polskiego rynku w cieniu licznych kontrowersji, ogłosiła swój powrót. Już niedługo uruchomi e-platformę handlową i stanie się wirtualnym operatorem komórkowym.

Marka Bestcena poinformowała o swoim powrocie za pośrednictwem witryny internetowej. Z zamieszczonego tam komunikatu wynika, że firma zdecydowała się ponownie uruchomić swoją e-platformę handlową i stać się operatorem komórkowym o nazwie "Bestcena Mobile". Wcześniej firma zawiesiła swoją działalność w cieniu licznych kontrowersji.

Bestcena wraca na rynek

Problemy Bestceny zaczęły się na początku 2020 roku, po kontroli urzędu skarbowego. Konta bankowe należące do firmy zostały zablokowane, co spowodowało trudności z płatnościami i realizacją zamówień. Klienci dowiedzieli się, że ich urządzenia elektroniczne nie były kupione, a wynajmowane. Tak wynikało z kontrowersyjnego regulaminu sklepu. Więcej na temat tej sprawy pisaliśmy tutaj.

Afera wokół Bestceny bezsprzecznie wpłynęła na zaufanie klientów sklepu, którzy na forach internetowych wymieniali się spostrzeżeniami i licznymi obawami dotyczącymi zawartych umów "sprzedaży/wynajmu" sprzętu elektronicznego. Pomimo licznych trudności, Bestcena zapowiadała, że jeszcze wróci na rynek. Wiele osób podchodziło do tych twierdzeń sceptycznie, ale jak się okazuje, niesłusznie.

Bestcena na swojej stronie internetowej podkreśla: "nie możemy się już doczekać, by obsługiwać ponad 650.000 naszych zadowolonych Klientów i móc im zaoferować bardzo atrakcyjne ceny i produkty". Ciekawe, w jaki sposób wspomniani klienci odbiorą powrót marki na polski rynek.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)