iOSKomunikacja/społecznośćSpołeczeństwo obywatelskieBetterPoints
BetterPoints ikona

BetterPoints5.0.22

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja BetterPoints jest częścią projektu BetterPoints.pl, którego użytkownicy zdobywają punkty i nagrody za zdrowy, przyjazny środowisku naturalnemu w mieście tryb życia. Z możliwości programu w Polsce mogą skorzystać obecnie mieszkańcy Wrocławia, gdzie uruchomiono pilotaż tego projektu.

W BetterPoints zdobywamy punkty za jazdę autobusem, tramwajem lub pociągiem, za bieganie lub jazdę na rowerze, a także za car-sharing, czyli dzielenie się samochodem z kilkoma osobami, aby razem jeździć np. do pracy. Każda aktywność przeliczana jest na punkty, a te zdobywamy, uruchamiając aplikację i oznaczając właściwą czynność. Do wyboru mamy: jazdę autobusem, tramwajem, rowerem, spacer lub bieganie, jazdę pociągiem lub tramwajem, a także car sharing. Do poprawnego działania program wymaga udostępnienia danych GPS. Te zaś trafią naniesione na mapę na serwery BetterPoint i zostaną przeliczone na punkty.

Do korzystania z projektu należy założyć w nim konto. Można to zrobić na stronie BetterPoints.pl lub w aplikacji, używając konta na Facebooku lub adresu e-mail. Wtedy korzystając z programu będziemy mogli oznaczać, jakie premiowane czynności właśnie wykonujemy, a także przejrzeć historię naszych aktywności i sprawdzić, czy kwalifikujemy się już do otrzymania nagrody. We Wrocławiu są to bilety do aquaparku, Hydropolis i na tor kartingowy Le Mans, a także na zwiedzanie Stadionu Wrocław. Wartość nagród w punktach BetterPoints można sprawdzić tutaj.

W aplikacji mobilnej możemy też przekazać część naszych punktów na wybraną organizację społeczną lub charytatywną. Wersja BetterPoints na system iOS oferuje porady dotyczące zdrowego, bardziej aktywnego trybu życia, pozwala też zgłosić chęć odebrania nagrody po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań58
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
BetterPoints ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)