Bezpłatne egzaminy dla specjalistów CAD 7 listopada

Bezpłatne egzaminy dla specjalistów CAD 7 listopada

25.09.2012 12:25

KnowledgePoint, dostawca usług w temacie szkoleń w regionie EMEA od wielu lat współpracuje z firmą Autodesk. Dystrybutor programu Autodesk Professional Certification już drugi raz zaprasza specjalistów CAD z całej Europy do wzięcia udziału w Autodesk Certification Open Day. We wszystkich Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk będzie można bezpłatnie przystąpić do egzaminu, a właściwie do dowolnej liczby egzaminów, aby zyskać jeden lub kilka certyfikatów Autodesk, czyli uznawany w branży dowód umiejętności. Strony prowadzone przez partnerów ACSA, które uczestniczą w akcji, będą miał okazję zorganizować własne spotkania i szkolenia przygotowujące do certyfikacji i oczywiście również zakończone bezpłatnym egzaminem.

Obraz

Zeszłoroczna akcja okazała się dużym sukcesem. W regionie EMEA zorganizowano 5,5 tysiąca egzaminów w prawie 40 krajach. W tym roku ma być jeszcze więcej. W Polsce akcja ma miejsce po raz drugi.

Tegoroczny Autodesk Certification Open Day został zaplanowany na 7 listopada. W Polsce do egzaminu będzie można przystąpić w 18 jednostkach na terenie całego kraju (lista może się jeszcze powiększyć w miarę przyłączania się do akcji kolejnych centrów szkoleniowych). Aby wziąć udział w akcji należy skontaktować się z wybranym ACSA. Niektóre centra szkoleniowe organizować będą także kursy przygotowujące do uzyskania wybranego certyfikatu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)