Bilety Polregio można teraz kupić w aplikacji e-podróżnik.pl

Bilety Polregio można teraz kupić w aplikacji e-podróżnik.pl

Bilety Polregio można teraz kupić w aplikacji e-podróżnik.pl
22.06.2018 14:05

Spółka Przewozy Regionalne, właściciel marki Polregio, poinformowała o rozpoczęciu współpracy z popularnym serwisem e-podróżnik.pl. Co to oznacza dla podróżnych? Nic innego, jak możliwość szybkiego i wygodnego kupowania biletów na pociągi Polregio za pośrednictwem aplikacji mobilnej e-podróżnik.pl.

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem operacyjnym Android i pozwala na szybkie i bezproblemowe kupowanie biletów na pociągi Polregio. Warto wspomnieć, że Spółka Przewozy Regionalne postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i po półrocznej przerwie przywróciła możliwość kupowania biletów w innej popularnej aplikacji – Koleo. Wcześniej doszło do konfliktu właściciela Polregio z firmą Astarium – twórcy Koleo – w wyniku czego zawieszono możliwość sprzedaży biletów w aplikacji.

Jak działa aplikacja e-podróżnik.pl

Aplikacja na smartfony i tablety pracujące w oparciu o system operacyjny Google Android to nie tylko bilety na Polregio. To również wielka baza informacji o ponad 600 przewoźnikach z całej Polski oraz intuicyjny i rozbudowany planer podróży, który jest w stanie ułożyć plan obejmujący zarówno przejazd PKS-em, jak również pociągiem, tramwajem lub innym publicznym środkiem transportu. Wszystko po to, aby użytkownik szybko, sprawnie i wygodnie dotarł do celu.

350248235631470529

Ponadto dostępne są dodatkowe informacje oraz opcje pozwalające na dobór preferowanego typu połączenia, przewoźnika, a nawet sposobu podróży, który będzie najlepszy dla użytkownika tj. szybki, wygodny lub standardowy. Rzecz jasna e-podróżnik.pl to także możliwość zakupu biletów bezpośrednio z poziomu aplikacji, co jest niezwykle cenne podczas nieplanowanych zmian i spontanicznych wyjazdów.

350248235631601601

Nieoceniona będzie także obecność wygodnej nawigacji, pomagającej podczas wycieczek do nieznanych miast. Aplikacja wskaże miejsce odjazdu komunikacji miejskiej, miejsce, w którym użytkownik powinien wysiąść etc. Słowem wszystko, co niezbędne podczas wyjazdów w jednym miejscu.

350248235631732673

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)