e-podróżnik e-podróżnik 1.3.13

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja e-Podróżnik to obszerna baza wiedzy o rozkładach jazdy autobusów (nie tylko międzymiastowych, ale też komunikacji zbiorowej w wybranych miastach) oraz pociągów w Polsce.

Program oferuje bazę informacji o kursowaniu wozów ponad 600 przewoźników z całej Polski. Jej dużą zaletą jest nie tylko kompleksowość, ale też łączenie różnych środków transportu. Wyszukiwarka wbudowana w program potrafi bowiem tak zaplanować podróż, aby w planie ujęto np. przejazd PKS-em i tramwajem już w innym mieście, a wszystko pod wskazany adres. Dodatkowe opcje pozwalają na wybór typu połączenia (odjazd, przyjazd), typ przewoźnika spośród busów, kolei, autokarów i transportu miejskiego, jak również klasy podróży: szybkiej, standardowej lub wygodnej.

Drugą wartą uwagi funkcją e-Podróżnika jest możliwość zakupu biletów. Do tego celu potrzebne jest jednak konto w usłudze, które założymy albo korzystając z aplikacji, albo na stronie internetowej e-Podróżnik.pl.

Trzecia podstawowa funkcja programu to nawigacja, dzięki której podróże transportem zbiorowym mogą stać się wygodniejsze. Lista dostępnych informacji o trasie zawiera m.in. dane o przystankach, o szacowanych godzinach przyjazdu oraz odjazdu środka transportu, a także widok całej trasy naniesiony na mapę.

Program jest dostępny całkowicie za darmo, a do korzystania z najważniejszej funkcji, czyli wyszukiwarki połączeń, nie jest potrzebne konto.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!