Koleo Koleo 4.1.2.1

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Koleo to świetna aplikacja kolejowa, w której znajdziemy rozkłady jazdy, wyszukiwarkę połączeń i możliwość zakupu biletów na pociągi. Koleo ma dostęp do rozkładów i cennika różnych przewoźników: Arriva, Koleje Dolnośląskie, Koleje Małopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, SKPL Cargo, SKM, Koleje Wielkopolskie, Koleje Śląskie, Koleje Mazowieckie, InterCity i Polregio. Bilety kupimy na pociągi większości z nich, przy czym Polregio wycofał się ze współpracy w styczniu 2018 roku.

Koleo pozwala znaleźć połączenie między stacjami, które możemy wybrać wpisując część nazwy. Aplikacja zapamięta ostatnio wyszukiwane stacje i przystanki, a także pozwala szybko odwrócić kierunek podróży między nimi. W filtrach wyszukiwania można wybrać połączenia bezpośrednie i takie, na które bilety można kupić bezpośrednio w Koleo.

Opłaty za bilety są możliwe na kilka sposobów. W aplikacji Koleo można dodać kartę płatniczą, można płacić Blikiem albo korzystać z indywidualnego konta przedpłaconego, podobnego do SkyCash, które można zasilić przelewem. Aplikacja przy zakładaniu konta poprosi o numer dokumentu tożsamości, który jest wymagany przez niektórych przewodników, ale można ten krok pominąć. W Koleo niekiedy można też skorzystać z kuponu rabatowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!