bDXZbfKJ
Bilkom -rozkład jazdy pociągów ikona

Bilkom -rozkład jazdy pociągów1.0.8 (11)

Strona głównaAndroidPodróże i transportKomunikacja zbiorowaBilkom -rozkład jazdy pociągów
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gdyby ktoś organizował konkurs na najbardziej nietrafioną nazwę aplikacji, w czołówce powinien znaleźć się program bilkom. O wiele więcej mówi nam jego podtytuł „Osobisty rozkład jazdy pociągów”.

bDXZbfKL

Bilkom to jedna z kilku oficjalnych aplikacji rodzimych kolei. W związku z podziałem jej wiele spółek, prawie każda zdecydowała się na posiadanie swojej aplikacji. Bilkom wypada w tym towarzystwie najlepiej. Zapewnia nam dostęp do aktualnego rozkładu wszystkich przewoźników oraz możliwości zakupu biletów w przypadku ekspresów.

Poza standardowym wyszukiwaniem połączeń, aplikacja pozwala sprawdzić bardziej szczegółowe informacje takie jak np. udogodnienia dostępne w wagonach czy też aktualne opóźnienie wraz z wyjaśnieniem przyczyny. Najczęściej używane trasy możemy dodać do ulubionych, co znacznie ułatwi ich późniejsze wyszukiwanie.

Stacje możemy wyszukiwać ręcznie, za pomocą naszej lokalizacji, bądź też adresów z książki kontaktowej. Zarówno ich położenie jak i przebieg trasy pociągów możemy sprawdzić na mapie. Kolejną drobną i przydatną funkcją jest opcja szybkiego dodania wybranego połączenia do kalendarza. Rozkład dla poszczególnych tras możemy pobrać do pamięci offline.

Interfejs aplikacji bilkom nie zachwyca. Kolorystyka oraz wykonanie, przywołują na myśl starą wersję dostępną przez www. Ma to też swoje zalety. Osoby, które znają wersję przeglądarkową, nie powinny mieć problemu z nawigacją po programie. A ten dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentTK Telekom
Liczba pobrań2 491
Data aktualizacji31 lip 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Bilkom -rozkład jazdy pociągów ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXZbfLq
bDXZbfLH