BIN GigaCon we Wrocławiu już 26 października

10.10.2011 11:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przypominamy, że 26 października we Wrocławiu odbędzie się poświęcona bezpieczeństwu i niezawodności systemów IT konferencja BIN GigaCon.

Konferencje GigaCon są obecne w kalendarium imprez o tematyce informatycznej od ośmiu lat. Poza udziałem w wykładach i warsztatach umożliwiają uczestnikom kontakt ze specjalistami z różnych firm i porównania ofert dostawców rozwiązań. Sesje będą odbywać się w dwóch równoległych blokach. I tak w bloku poświęconemu bezpieczeństwu poruszone zostaną takie zagadnienia, jak firewalle, VPN i systemu antywirusowe, oprogramowanie i urządzenia szyfrujące i zarządzanie bezpieczeństwem informacji. W bloku z zakresu niezawodności przedstawione zostaną serwery usług sieciowych, systemy klastrowe, fizyczne zabezpieczenia infrastruktury systemów o krytycznym znaczeniu i pamięci masowe. Do udziału w konferencji zaproszeni zostali specjaliści z branż: finansowej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, administracji oraz służby zdrowia.

Aby wziąć udział w konferencji BIN należy się zarejestrować na stronie organizatora. Udział w konferencji jest bezpłatny. Dodatkowo każdy uczestnik konferencji BIN otrzyma w prezencie bezterminową komercyjną licencję na narzędzia do szybkiej diagnostyki sieci Axence NetTools 4.0 Pro oraz pamięć SafeStick. Portal dobreprogramy objął konferencję patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)