BitDefender 2015 dostępny w wersji beta – kolejny pakiet z interfejsem Modern

BitDefender 2015 dostępny w wersji beta – kolejny pakiet z interfejsem Modern

BitDefender 2015 dostępny w wersji beta – kolejny pakiet z interfejsem Modern
Redakcja
08.05.2014 11:26, aktualizacja: 08.05.2014 12:07

Niemal pół roku już za nami, nie dziwi więc pojawianie się kolejnych pakietów zabezpieczających sygnowanych na rok 2015. Na początku kwietnia informowaliśmy, że zrobiła to niemiecka G Data, teraz w jej ślady postanowił pójść rumuński BitDefender. Póki co jest to wersja beta, na dodatek bez wsparcia języka polskiego, niemniej z najnowszą edycją może zupełnie za darmo zapoznać się teraz każdy zainteresowany, o ile oczywiście przewiduje instalowanie oprogramowania tego typu w wersji testowej.

Obraz

Nowa wersja to przede wszystkim zmiany w interfejsie. Został on przeprojektowany i choć nadal utrzymywany jest w ciemnej kolorystyce, to teraz znacznie mocniej nawiązuje do interfejsu Modern znanego z Windows 8. Użytkownicy zauważyć powinni także płynniejszą jego pracę, w szczególności na urządzeniach z ekranami dotykowymi, a także dostosowywanie się do różnych rozdzielczości. Znajdziemy tu także nowość w postaci modułu BitDefender One-click Optimizer. Jak sama nazwa wskazuje, funkcja ta odpowiada za optymalizację pracy komputera: usuwa zbędne dane tymczasowe, poprawia działanie przeglądarki, a także naprawia znalezione w rejestrze błędy. Producent informuje także o zwiększeniu wydajności całego pakietu, oraz poprawkach w funkcjach ochrony bankowości elektronicznej i ochrony rodzicielskiej.

Bez wątpienia BitDefender zasługuje na uwagę. Choć niektóre osoby twierdzą, że antywirusy już się kończą i nie zapewniają należytej ochrony, silnik tej aplikacji jest bardzo dobrze znany na całym świecie i chętnie wykorzystywany. Znajdziemy go chociażby w polskim antywirusie FM Antivirus. Najnowszą edycję beta BitDefendera 2015 znajdziecie na specjalnej stronie przygotowanej przez producenta lub w naszej bazie oprogramowania. Najaktywniejsi testerzy mają szansę na zdobycie ciekawych nagród (Microsoft Surface PRO 2, Samsung Galaxy S4 i licencje na pakiet). Przypominamy, że najnowsza edycja pakietu to póki co wersja beta, zalecamy więc ostrożność.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)