BitDefender Internet Security 2011 - licencje już w profilach!

BitDefender Internet Security 2011 - licencje już w profilach!

Redakcja
14.12.2010 14:02

Udostępniliśmy właśnie klucze licencyjne dla osób, które zarejestrowały się w celu otrzymania bezpłatnej, rocznej licencji na pakiet BitDefender Internet Security 2011 z okazji ósmych urodzin vortalu dobreprogramy. Producent przygotował też specjalną ofertę dla spóźnialskich, którzy nie zdążyli się zarejestrować 7 grudnia.

BitDefender Internet Security to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczania komputera. W jego skład wchodzą Antivirus - program antywirusowy, Firewall - zapora sieciowa blokująca niebezpieczne skrypty i dialery, zabezpieczająca przed atakami hakerów z zewnątrz i filtrująca informacje wysyłane przez użytkownika, Antispam - moduł do ochrony przed spamem tj. niepożądanymi wiadomościami e-mail o charakterze reklamowym, Antispyware - moduł monitorujący system pod kątem zagrożeń ze strony oprogramowania szpiegującego oraz Parental Control - moduł umożliwiający blokowania dostępu do wybranych stron internetowych, blokowanie dostępu do Internetu w określonym czasie (np. w czasie przeznaczonym na odrabianie lekcji), a także blokowanie wybranych aplikacji.

Pakiet, całkowicie za darmo, 7 grudnia mógł pobrać absolutnie każdy, kto posiadał konto w naszym serwisie. Zgodnie z obietnicą każdemu, kto pobrał nasz urodzinowy prezent udostępniamy teraz bezpłatnie klucz licencyjny. Pozwoli on na korzystanie z pełnej wersji BitDefender Internet Security 2011 przez rok na jednym komputerze. Klucz można znaleźć w nowej części profilu użytkownika w naszym serwisie - po zalogowaniu wystarczy kliknąć link "Zarządzaj" w prawym górnym rogu strony głównej vortalu, a następnie przejść na zakładkę "Licencje".

Dla tych, którzy nie zdążyli zarejestrować się 7 grudnia producent wraz z polskim dystrybutorem pakietu BitDefender, firmą Marken, przygotował specjalną ofertę. Ta oferta to 50% rabatu na zakup rocznej licencji jednostanowiskowej na produkty z rodziny BitDefender: AntiVirus Pro 2011, Internet Security 2011, Total Security 2011 oraz AntiVirus for Mac 2011.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (202)