Błąd w sugestiach pola adresu kończy pracę mobilnej i pulpitowej wersji Safari

Błąd w sugestiach pola adresu kończy pracę mobilnej i pulpitowej wersji Safari

Błąd w sugestiach pola adresu kończy pracę mobilnej i pulpitowej wersji Safari
27.01.2016 15:36

Użytkownicy przeglądarki internetowej Safari, zarówno w wersji mobilnej na iOS-a, jak i pulpitowej na OS X-a, napotykają problemy z działaniem programu. Błąd, który skutkuje nagłym zakończeniem procesu przeglądarki pojawia się w momencie rozpoczęcia korzystania z pola adresu, co naprowadziło już internautów na ewentualne powody jego występowania.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Podczas naszych testów nie napotkaliśmy problemów z wyłączaniem się przeglądarki, co nie zmienia faktu, że liczba zgłoszeń w serwisach społecznościowych wciąż się zwiększa i nie został on usunięty. Dotyczy to iOS-a w wersji 8 i 9, a także OS X-a El Capitan 10.11.1. Użytkownicy zauważyli jednak, że rozwiązuje go wyłączenie w ustawieniach przeglądarki funkcji sugestii Safari, wyświetlanych podczas wpisywania adresu.

350171884383725505

Aby wyłączyć sugestie Safari, konieczne jest przejście do ustawień iOS-a i odznaczenie sugestii w pozycjach związanych z wyszukiwaniem. W pulpitowej wersji przeglądarki konieczne jest przejście do Preferencji (Safari>Preferencje lub skrót ⌘ i ,), wybranie panelu Szukaj odznaczenie sugestii Safari.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)