BlazeDVD7.0.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BlazeDVD 6 to darmowy odtwarzacz płyt DVD, który pozwala oglądać filmy zapisane na nośnikach DVD, HD-DVD, VCD i SVCD, jak również plikach zakodowanych w formatach MPG, VOB, AC3, ASF, M1V, M2V, MOV, QT, AVI, WMV, DAT, VRO, WAV, MID, WM, WMA, MP2, MP3, RMI, RM, RMVB, MOV, QT, SWF, OGM i innych.

Ponadto program oferuje wsparcie dla materiałów w wysokich rozdzielczościach HD (1080i/1080p), standardów zapisu i odtwarzania nagrań audio w tym mono i stereo(w wersji Pro dodatkowo także 5.1, 6.1, 7.1), pozwala odtwarzać napisy oraz posiada wbudowany mechanizm skórek. BlazeDVD 6 umożliwia także, co raczej nie spotykane w konkurencyjnym oprogramowaniu, tworzenie zrzutów ekranowych odtwarzanego filmu, oferuje funkcję zapisu wybranych fragmentów do formatów MPEG2 lub MP3 na lokalnym dysku twardym i łatwe zarządzanie energią.

To ostatnie jest niezwykle przydatne w przypadku laptopów, ponieważ program pozwala ustalić minimalny poziom naładowania baterii, przy którym użytkownik będzie mógł odtworzyć film. Pomimo wielu dostępnych z poziomu programu wersji językowych nie znajdziemy polskiego interfejsu graficznego.

Udostępnij
Kup pełną wersję
BlazeDVD 7.0.2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.012 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań226 855
Data aktualizacji13 lis 2015
Rozmiar pliku32.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (41)