WindowsGryLogiczne i karcianeBlockOut II

BlockOut II2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BlockOut II to bezpłatna fanowska kontynuacja popularnej gry, która wiele lat temu wzięła podstawowy pomysł z Tetrisa i przetworzyła go w 3D. Zabawa opiera się w dalszym ciągu na odpowiednim układaniu klocków na dnie swoistej studni, jednak tutaj zamiast z boku widzimy ją niejako z lotu ptaka. Tym samym kolejnych elementów nie przesuwamy tylko na boki, lecz także w górę oraz w dół, odpowiednio je obracając.

Zamiast kasować linie po zapełnieniu ich, trzeba się postarać dużo bardziej i układać z klocków całe piętra. Dla ułatwienia orientacji w przestrzeni każde kolejne ma inny kolor, aby wiadomo było, na jakiej wysokości się znajduje. Dodatkowo pokazuje to wskaźnik po lewej stronie ekranu. Obiekty, którymi operujemy, w większości wywodzą się z dwuwymiarowego pierwowzoru, chociaż pojawiają się i takie specjalne opracowane.

Projekt oferuje kilka trybów rozgrywki, różniących się przede wszystkim rozmiarami studni, czyli liczbą klocków, które potrzebne są do wypełnienia poziomu. Gramy oczywiście na punkty, im dalej tym szybciej spadają elementy, a dodatkowym wyzwaniem będzie potrzeba pokazania całemu światu, kto tu rządzi. Jeśli w trakcie zabawy mamy połączenie z Internetem, nasz wynik zostanie przesłany do rankingu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentJean-Luc Pons
Liczba pobrań821
Data aktualizacji27 lis 2015
Rozmiar pliku4.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)