Bloguj o Windows 8, wygraj ciekawe nagrody

Redakcja

15.11.2012 13:23, aktual.: 22.11.2012 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na łamach naszej części blogowej ruszyła właśnie ciekawa akcja przygotowana we współpracy z polskim oddziałem Microsoft. Stworzyliśmy specjalny profil agregujący wpisy poświęcone Windows 8. Zachęcamy Was do opisywania swoich doświadczeń z nowym systemem, a my wyławiać będziemy najciekawsze treści - podobnie, jak ma to miejsce w przypadku strony głównej bloga dobrychprogramów. Nie trzeba ich specjalnie zgłaszać, czujne oko redakcji wszystko wyłapie.

Obraz

Na autorów czekają bardzo atrakcyjne nagrody - do rozdania mamy cztery konsole Xbox 360, tablet z Windows 8, myszki i klawiatury Microsoft oraz koszulki i gadżety z naszym logo. Będziemy klasyfikować posty w ramach różnych kategorii: „Pierwsze wrażenia” (gdzie zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami pierwszych chwil z nowym systemem), „Sprytne obserwacje” (gdzie zachęcamy do podpowiadania, jak coś zrobić szybciej, lepiej, np. skróty klawiszowe czy szybkie dzielenie się treściami), „Zrób to sam” (instrukcje, jak wykonać czynności, których w Windows 7 nie było lub robiło się je inaczej), „Tylko dla twardzieli” (posty na tematy zaawansowane, Powershell i coś dla tych, co grzebią pod maską) oraz „Ulubiony kafelek” (co najbardziej podoba Wam się w nowym systemie). Autorzy najciekawszych treści mogą liczyć nie tylko na nagrody - ich posty i blogi będą dodatkowo promowane, nie tylko na naszych łamach, ale i w kanałach społecznościowych Microsoftu.

Akcja potrwa miesiąc, do połowy grudnia. Jest więc sporo czasu, by zapoznać się z systemem, nawet jeśli nie macie go jeszcze na swoim komputerze. Można w tym celu skorzystać z 90-dniowej wersji testowej Windows 8 dostępnej do pobrania ze stron Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)