Bloguj o Windows Server 2012, naprawdę warto!

Redakcja

21.11.2012 23:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na łamach naszej części blogowej ruszyła kolejna akcja przygotowana we współpracy z polskim oddziałem Microsoft. Tym razem stworzyliśmy specjalny profil agregujący wpisy poświęcone Windows Server 2012. Zachęcamy Was do opisywania swoich doświadczeń z tą platformą, a my wyławiać będziemy najciekawsze treści - podobnie, jak ma to miejsce w przypadku strony głównej bloga dobrychprogramów czy bloga Windows 8. Nie trzeba ich specjalnie zgłaszać, czujne oko redakcji wszystko wyłapie.

Obraz

Na autorów czekają bardzo atrakcyjne nagrody - do rozdania mamy aż pięć konsol Xbox 360, topowe smartfony Nokia Lumia oraz wyjątkowe kurtki z naszym logo. Zachęcamy do pisania o wszystkim, co wydaje Wam się interesujące w kontekście nowego Windows Server 2012 oraz powiązanych technologii. Mamy nadzieję, że posty okażą się lekturą nie tylko ciekawą, ale i praktyczną - na przykład dzięki wskazówkom dla innych, w tym również mniej doświadczonych użytkowników. Autorzy najciekawszych treści mogą liczyć nie tylko na nagrody - ich posty i blogi będą dodatkowo promowane, nie tylko na naszych łamach, ale i w kanałach społecznościowych Microsoftu.

Akcja potrwa ponad miesiąc, rozstrzygniemy ją po Nowym Roku. Jest więc sporo czasu, by zapoznać się z systemem, nawet jeśli nie macie go jeszcze na swoim komputerze. Można w tym celu skorzystać z wersji ewaluacyjnej Windows Server 2012 dostępnej do pobrania ze stron Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)