Bloodline Champions na weekend

Bloodline Champions na weekend

Redakcja
14.09.2012 18:43, aktualizacja: 14.09.2012 19:42

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Bloodline Champions - nastawioną na multiplayer "arenową" grę akcji widzianą z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł łączy w sobie nie tylko elementy gry akcji, ale również cRPG oraz strategii.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("BloodlineChampions360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 118, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"BloodlineChampions-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120914161003.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/BloodlineChampions-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/BloodlineChampions-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/BloodlineChampions-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/BloodlineChampions-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); W trakcie rozgrywki, najważniejszym elementem mającym bezpośredni wpływ na ostateczny rezultat odbytych walk, są indywidualne zdolności i umiejętności gracza oraz zastosowana na polu bitwy taktyka, a nie jak w innych tytułach możliwości i zwiększany systematycznie potencjał postaci.

Kolejną odmienną cechą Bloodline Champions w stosunku do podobnych tytułów jest czas trwania pojedynków. Gdy już wylądujemy na jednej z dwunastu dostępnych map, na rozstrzygnięcie starcia na swoją korzyść mamy zaledwie kilka minut. Ma to ogromne przełożenie na dynamikę zajść na planszy oraz powoduje, że przeciwnicy od razu rzucają się do potyczek.

Przed przystąpieniem do tworzenia i personalizacji swojego bohatera musimy go wpierw wybrać spośród czterech dostępnych klas: Tanks - specjalizujący się w obronie, Ranged - zadający mocne obrażenia z dużej odległości, ale o wątłym zdrowiu, Melee - o najmocniejszym uderzeniu, ale trudny w kontroli oraz Healers - uzdrowiciel. Następnie zostaje dobór właściwego charakteru w oparciu o specyfikę klasy i jego indywidualne zadania oraz zachowania na polu walki. Sama rozgrywka zaś może odbywać się w trzech trybach: Arena czyli coś w stylu klasycznego deathmatch, Capture the Artifact - wykradamy określone artefakty z bazy przeciwnika oraz Conquest, gdzie bronimy specjalnych punktów kontrolnych na danej planszy.

Bloodline Champions to odlotowa, energiczna i niebywale wciągająca bijatyka. Oprócz totalnej sieczki i rozwałki na całego, którą gra głównie przedstawia, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki bardzo dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności gra powinna zapewnić długie godziny dobrej zabawy.

Grę Bloodline Champions można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Akcja.

Zapraszamy do zabawy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Refunktion na weekend
Refunktion na weekend
Rafał Szramowiat
Stratagem na weekend
Stratagem na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (3)